Nožnicové stany si chalupári obľúbili ako záhradné altánky

  Máte záhradu u rodinného dobu aj u chalupy? Nič neobvyklé. Stavať ale dva záhradné altánky sa predraží. Vyriešte to pomocou mobilného altánku z nožnicového stanu. Záhradný altánok nie je nič lacné. Nie vždy si tiež vystačíme s jedným a na veľkých záhradách by sme podobných zázemí ocenili viac. Ak sa na terase pod pergolou hrajú deti, s home office sa musíme presunúť inam. Lenže slnečníky nemajú dobrú stabilitu, vhodné ich je odkladať, ale na to sú tie stabilnejšie zas príliš ťažké. Lepším riešením je záhradný stan. f2d8fa391936ec1512599f24ba0f

Nie je stan, ako stan

Samozrejme nemáme na mysli klasický outdoorový stan. Ako záhradný pavilón sa hodí nožnicový stan. Je to veľmi univerzálny pomocník, ktorý používajú aj podnikatelia ako predajný stánok. Nožnicové stany však nájdu uplatnenie aj na záhradách a chalupách, nemusia teda slúžiť iba ako promo stánky. Ich obrovskou výhodou je rozmerová aj farebná variabilita. Najmenší nožnicový stan má rozmer 2×2 m, najväčší 3×6 m. Stany je však možné navzájom spájať, a tak z nich dokážete vytvoriť aj záhradný pavilón úctyhodných rozmerov vhodný napríklad pre veľké rodinné oslavy.

Postav a odvez ako nič

Nožnicové stany sú extrémne mobilné. Bez toho, aby prichádzali o svoju stabilitu, sú nožnicové stany veľmi ľahké. Jednoducho ich postavíte aj v jednej osobe. Miesto nezaberú ani v automobile, keď ich potrebujeme odviezť trebárs na víkend na chalupu. Postavíme ich potom za pár minút, naviac vždy tam, kde nám to práve vyhovuje.

Cez víkend pre rekreáciu, cez týždeň na prácu

Týchto úžasných pomocníkov využijete doma aj v práci. Smelo ich môžete v týždni využívať ako promo stánky pre svoje podnikanie a cez víkend vám poskytnú zázemie pre rekreáciu. Alebo naopak. Ako podnikatelia vieme, že sa nás čas občas otočí. Nožnicovým stanom to ale nevadí. Sú pripravené nám pomôcť vždy tak, ako práve potrebujeme.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Komoda KARO 3 zásuvky Dub Sonoma

110 €
detail produktu

Detská posteľ CARINO 190x80 cm

288 €
detail produktu

Rozkladacia sedacia rohová súprava MILTON

486 €
detail produktu

Rozkladacia sedacia súprava REVO

831 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka NARTEN

658 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka SATEO

743 €
detail produktu