Zorganizujte si stôl vo vašej izbe: ako na to?

Pravdepodobne aj vy máte svoj stôl v izbe, poprípade svojej pracovni. V tomto prípade by ste raz za čas mali stôl zorganizovať. Je to veľmi dôležité z toho hľadiska, že budete mať vždy vo veciach poriadok a istý systém. Nič nie je horšie, ako to, že na stole a v šuplíkoch okolo neviete nič nájsť. Pravdepodobne ste už aj vy neraz zažili ten pocit. Nie je to nič príjemné. Práve preto by ste mali aspoň raz do mesiaca upratať svoj stôl a preorganizovať si ho. Môžete ho aj umyť a vyčistiť zároveň všetky šuplíky. Nezaberie vám to viac, ako pár minút a rozhodne sa vám potom bude pracovať alebo učiť oveľa lepšie.

Zoraďte si kancelárske potreby

Aj vy máte na stole príliš veľa kancelárskych potrieb a neviete, kam by ste ich uložili skôr? V tom prípade si môžete vymyslieť nejaký systém alebo plán, ktorý vám rozhodne pomôže. Medzi najčastejšie kancelárske potreby patria rôzne perá, papieriky alebo fixky. Na stôl by ste si mali dať aj lepiacu pásku, poprípade malé nožničky. Ani neviete ako, no rozhodne sa vám neraz zídu. Tieto všetky veci si môžete zakúpiť aj cez online papiernictvo, ktoré nájdete jednoduchým spôsobom na internete.

Vyraďte nepotrebné veci

Nič nie je horšie, ako keď si na stole a v šuplíkoch okolo neho nechávate veci, ktoré už potom nikdy nevyužijete. Môže ísť napríklad o nepotrebné papiere, ktoré sú zapísané. Rozhodne ich už nevyužijete, iba vám zbytočne zaberajú miesto na stole. Preto si vyberte všetky veci zo stola a preorganizujte si ich. Spravte si tri kopy, kde si dáte veci, ktoré potrebujete, ktorými si nie ste istí a ktoré rozhodne už potrebovať nebudete. Ani neviete ako, no takýmto spôsobom sa vám na stole uvoľní veľa miesta. Taktiež si môžete zakúpiť špeciálne úložné boxy, ktoré sú maximálne efektívne a máte do nich možnosť vložiť všetky potrebné veci bez toho, aby vám akýmkoľvek spôsobom zavadzali.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Bavlnená obliečka na vankúš Butter Kings Flower Friends, 50 x 50 cm

42.90 EUR €
detail produktu

Obliečka na vaknúš s prímesou bavlny Minimalist Cushion Covers Striped Grey, 45 × 45 cm

11.90 EUR €
detail produktu

Sviečka zo sójového vosku Greenleaf Freesia, doba horenia 30 - 40 hodín

14.90 EUR €
detail produktu

Zeleno-sivý kameninový tanier Villeroy & Boch Like Lave, ø 28 cm

29.90 EUR €
detail produktu

Tyčinkový difuzér Privé Home Black Wood, 50 ml

14.99 EUR €
detail produktu

Biely úložný košík Curver Style, 18 l

6.40 EUR €
detail produktu