Vyberáme moderné manželské postele

Nájsť kvalitnú manželskú posteľ do moderne zariadenej spálne dnes už nie je také ťažké, ako pred pár rokmi. V súčasnosti prevláda trend hand made a väčšina z nás si namiesto tuctových postelí predávaných v známych nábytkárskych domoch kúpi kvalitnú posteľ robenú v malej miestnej firme – v stolárstve. Ak hľadáte novú manželskú posteľ, pomôžeme vám pri jej výbere.

Čalúnené manželské postele

Pôsobia luxusným dojmoch, ale ich kvality po pár rokoch neoceníte. Na výrobu týchto postelí sa používajú menej kvalitné matrace, ktoré sa po čase vyležia a vy tak budete nútení na okamžitú výmenu manželskej postele. Ak chcete kvalitné manželské postele, vyberajte si vždy z ponuky kvalitných masívnych a nie z ponuky čalúnených manželských postelí. Tie sú náročnejšie na údržbu (zachytávajú prach) a ako sme už spomínali, rýchlejšie sa znehodnotia.

Kvalitné masívne postele 

Vynikajú svojou stabilitou a krásnym opracovaním. Sú vyrobené z kvalitného zdravého dreva a v každom jednom kúsku je ukrytá originalita. Veď predsa žiaden kúsok dreva nie je totožný s iným.

Sú pevné, vydržia veľmi dlho, po rokoch používania vôbec nevŕzajú a navyše si môžete určiť farbu morenia podľa toho, v akých farbách máte zariadenú svoju spálňu. Odporúčame morenie orech a dub.

Ak hľadáte nové postele z masívu, vyberajte si ich u poctivých výrobcov a predajcov. Budete mať istotu, že posteľ z masívu poslúži aj budúcim generáciám.

Úložný priestor a ťažká váha masívneho dreva

Ak chcete mať doma kvalitnú posteľ, vyberajte si masívnu. Odporúčame so zabudovaným úložným  priestorom. Ak si však vyberiete bez úložného priestoru, úložný priestor pod posteľou získate práve kúpou priesvitných plastových úložných boxov. Masívne postele sa predávajú vo väčšine prípadov v demontovanom stave. Ak sa rozhodnete práve pre tento typ postele, odporúčame vám prizvať si na prenášanie a skladanie postele ešte jednu osobu. Každý kúsok má svoju váhu.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu