Uzamykateľný box z plastu chráni váš tovar pri preprave

Pri preprave existuje mnoho situácií, kedy potrebujeme prepravované veci zaistiť proti vysypaniu a strate. Je to prípad malých súčiastok, drahého sortimentu, ale trebárs aj poštových zásielok vyššej hodnoty. K tomu slúži plastový uzamykateľný box, ktorý dodáva Schoeller Allibert.

Firma Schoeller Allibert je dodávateľom skladacích aj pevných paletových kontajnerov, plastových paliet, stohovacích prepraviek, malých skladacích prepraviek, zasúvacích prepraviek, plastových výrobkov pre nápojový priemysel aj prepravných vozíkov. Jedným zo zákazníkmi často žiadaných produktov je práve uzamykateľný box.

Uzamykateľný box pre univerzálne použitie

Schoeller Allibert dodáva dva typy univerzálnych uzamykateľných boxov – box Integra a box Kaiman. Hodia sa pre oblasti priemyslovej výroby, predaj aj pre ďalšie služby. Extrémne zvyšujú bezpečnosť prepravy výrobkov, predovšetkým tých, ktoré sa ľahko poškodia alebo stratia.

Oba typy boxov sú ľahké a pritom odolné voči vonkajším vplyvom. Použitý plast je tvrdý a netoxický. Výhodou boxov je ich stohovateľnosť. Vďaka tomu umožňuje ekonomickú prepravu aj skladovanie.

Boxy sú zaujímavé aj svojim prevádzkovým rozpätím teplôt. Sú použiteľné už od -20 °C až do + 40 °C. To ich predurčuje k použitiu aj v extrémnejších podmienkach. Nosnosť je variabilná podľa spôsobu použitia. Pri statickom zaťažení stohovaných boxov sa uvádza nosnosť až 400 kg.

Ako uzamykateľné boxy fungujú?

Funkčným prvkom uzamykateľného boxu je veko, ktoré je vyrobené z rovnakého materiálu ako samotná prepravka. K prepravke je pripevnené klipmi. Veko je možné nielen zavrieť, ale aj opatriť bezpečnostnou plombou.

Výrobky Schoeller Allibert

Sortiment Schoeller Allibert je určený pre poľnohospodárstvo, priemyslovú výrobu, potravinársky a nápojový priemysel, poolinové služby aj retail. Výrobky sú obľúbené taktiež firmami v oblasti automobilového priemyslu.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu