STAVEX TOP a ich spôsoby zakladania stavieb

STAVEX TOP je Slovenská stavebná spoločnosť, ktorá sa zameriava na špeciálne zakladanie stavieb. To je nevyhnutné pre dopravné stavby, výstavbu halových objektov, alebo napríklad pre občianske a priemyselné stavby. Táto spoločnosť disponuje bohatou stavebnou minulosťou, prepracovanými stavbami a tiež stovkami spokojných klientov.

Čo nájdete v ich portfóliu?

V ich portfóliu nájdete širokú ponuku prác, ktoré sú nevyhnutné pri stavbe niektorých objektov. V zozname u nich nájdete napríklad veľkopriemerové pilóty, mikropilóty, torkéty, alebo tiež zemné klince. Mikropilóty sú základným prvkom, ktorý prenáša osové zaťaženie do hlbších vrstiev základovej pôdy. Tiež sa využívajú na stabilizáciu svahov, dočasných a trvalých portálov pre tunelové objekty, alebo oporné múry.

Torkét sa používa na dočasné stabilizácie svahov, stavebných jám a konštrukcií múrov líniových stavieb. Je možné ich tiež použiť na opravu poškodených a narušených ŽB konštrukcií.

Technológia zemných klincov spočíva v osadení výstroja klincov do vrtu vyplneného cementovou zálievkou.

Všetky tieto uvedené práce a mnoho ďalších zahŕňa firmy STAVEX TOP.

Kde realizujú svoju prácu?

Firma STAVEX TOP realizuje svoju prácu vo všetkých okresoch na Slovensku. No naviac za posledné roky ešte aj expandovali do okolitých štátov ako sú Maďarsko, Česko a tiež aj Rakúsko. Za niekoľko rokov sa im podarilo na Slovensku, ale aj v už vyššie spomínaných krajinách vybudovať obrovské množstvo stavieb.

Ich technika a referencie sú na oveľa lepšej úrovni ako by ste na Slovensku očakávali

Z dôvodu využívania najnovšej a najlepšej stavebnej techniky, ktorá je vyrábaná poprednými svetovými výrobcami nemá táto stavebná firma núdzu o klientelu. Stovky spokojných zákazníkov sú dôkazom vynikajúcej kontinuitnej práce, ktorá priniesla spoločnosti mnoho veľkých stavieb.

Ak teda potrebuje na slovo vzatého odborníka, ktorý vám pomôže zrealizovať napríklad mikropilóty a disponuje vynikajúcou technikou a skúsenosťami obráťte sa na STAVEX TOP, kde vám radi pomôžu s vašim problémom, alebo požiadavkou.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu