Prečo sú plastové okná do novostavby najlepším riešením?

Staviate dom a neviete, aké okná do vašej novostavby vybrať? Výber vhodných okien môže byť veľká dilema, najmä pokiaľ sa v tejto oblasti nevyznáte. Pozrime sa na plastové okná Salamander, ktoré môžu byť tým správnym riešením!

Okná sú už od nepamäti často diskutovanou témou, keďže sú jedným z hlavných prvkov domácnosti, ktorý sa podieľa na úspore energie. Zlé staré okná, cez ktoré uniká teplo von, respektíve preniká zima dnu, spôsobujú obrovské finančné straty v podobe zbytočne vysokých účtov za kúrenie. Staré drevené okná, ktorými bola väčšina domov a bytov osadená, sa tak vo veľkom menia za moderné technológie, teda plastové okná. Samozrejme, aj tradičné drevené okná, ktoré môžete kúpiť ako nové aj dnes s oveľa lepšími vlastnosťami, ako mali staré drevené okná, majú niečo do seba, po zvážení všetkých aspektov však ako víťazi odchádzajú práve plastové okná. Drevo tak zostáva výsadou fajnšmekrov. Keď však plastové okná zaznamenali spomínaný boom, vzniklo veľa firiem, ktoré začali vyrábať mimoriadne lacné a lákavé plastové okná. Pri výbere plastových okien by ste si mali dávať pozor práve na mimoriadne lacné ponuky, ktoré rozhodne časom oľutujete. Pozrime sa tak na rozumnú možnosť, ktorou sú plastové okná Salamander.

Aké sú tie výhody?

Prejdime rovno na výhody, ktoré plastové okná Salamander prinášajú a odlišujú ich od lacných a nekvalitných značiek plastových okien. Snáď ako prvý si všimnete ich hladký lesklý biely povrch, ktorý je mimoriadne moderný a nadčasový, ale funkčný zároveň. Na okná sa však nemáte pozerať, okná majú spoľahlivo slúžiť. Vedzte, že tie od firmy Salamander spoľahlivo slúžiť budú, sú totiž vysoko odolné voči starnutiu a nepriaznivému počasiu, nemusíte sa tak báť, že po pár rokoch ich budete musieť meniť za nové. Určite poteší aj ich farebná stálosť, odolnosť voči svetelným vplyvom a mechanickému poškodeniu a v neposlednom rade aj skutočnosť, že sú zdravotne nezávadné a ľahko udržiavateľné.

Rôzne profily? Žiadny problém!

Profil Salamander rozhodne nie je len jeden, na výber ich máte fakt že dosť. Jednotlivé modely sa líšia počtom komôr profilu, stavebnou hĺbkou a rôznymi inými parametrami, môžete si tak byť istí, že v každom prípade nájdete model, ktorý bude presne vyhovovať vašim požiadavkám. Základom sú plastové okná Salamander Brugmann Bluevolution 73, ktoré prinášajú najlepší pomer ceny a kvality, nad ním sa nachádza model Salamander Streamline 76, za ktorým nasleduje momentálne najpredávanejší a vysoko kvalitný profil Salamander Bluevolution 82MD. Jednotkou medzi profilmi od výrobcu Salamander je model Bluevolution 92, ktorý je bezkonkurenčne najlepším modelom ponuky. A to ešte ani zďaleka nie je všetko, v ponuke firmy Salamander toho nájdete omnoho viac. Presvedčte sa o tom sami a vyberte si plastové okná, ktoré stoja zato!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu