Plechové strechy ľahko zakryjú váš domov

Dokončujete svoju novostavbu a chýba vám už len zakryť ju strechou? Váš vysnívaný domov je už len posledný krok od vás. Na rad prichádza dôležité rozhodnutie, ktoré sa týka materiálu, z ktorého bude vaša strecha. Plechové strechy sú moderné a veľmi jednoduché, ich ľahkosť nebude žiadnou záťažou na váš príbytok. V porovnaní so škridlou, ktoré sú trochu ťažšie, je montáž plechu oveľa jednoduchšia a na pohľad o veľa modernejšia. Prečo si teda zvoliť plechovú strechu? Pri výbere správneho plechu je dôležité, pod akým sklonom bude vaša strecha. Určitý stupeň predurčuje vhodnosť materiálu a konkrétneho modelu. Vyberať dnes už máte naozaj z čoho, a vaša strecha môže byť vďaka správnemu výberu najkrajšou na celej ulici. Plech je najmä moderným riešením a jeho montáž je vo väčšine prípadov veľmi jednoduchá. Konkrétne typy plechových striech si môžete prezrieť na lamina.sk, kde nájdete širokú ponuku kvalitných plechov.

Strecha ako uliata pre váš domov

Ľahká strešná krytina bude odľahčením pre váš domov, a vy máte skutočne z čoho vyberať. Zaujímavou je krytina CLIP PLANEL, ktorej plechy jednoducho zaklapnete do seba a na montáž nie je potrebné žiadne špeciálne náradie. Ak máte celoplošné drevené debnenie, najvhodnejším riešením pre vašu strechu by mohol byť falcovaný plech, ktorý je tiež veľmi jednoduchý na montáž. Skvelé sú aj pevné trapézové krytiny. Z konkrétnych značiek si môžete vybrať napríklad Blachotrapez či Lindab.

Základné vlastnosti dobrej strechy

Kvalita, pevnosť, odolnosť a v ideálnom prípade aj ľahká a jednoduchá montáž by mali byť vlastnosti, ktoré by mala spĺňať strecha, ktorá bude pokrývať váš domov. Je to súčasť vášho bydliska a mali by ste vyberať aj podľa svojho vkusu, nakoľko sa na svoju strechu budete pozerať najbližších niekoľko desaťročí.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Jedálenská stolička LUNA 1 Biela Tkanina 21B

59 €
detail produktu

Jedálenská stolička MONTI 2 Biela Tkanina 33B

99 €
detail produktu

Linea Natura KONFERENČNÝ STOLÍK, farby duba, drevo, 70/70/45,5 cm

549 €
detail produktu

Xora DELIACA STENA, farby duba, 111/112/35 cm

54.90 EUR €
detail produktu

KOBEREC S VYSOKÝM VLASOM, 60/110 cm, sivohnedá

34.90 EUR €
detail produktu

Ambia Home VÁZA, sklo, 24.5 cm

29.99 EUR €
detail produktu