Obklad na stenu do kúpeľne, s ktorým krok vedľa nespravíte

Plánujete obkladanie kúpeľne? Dajte si záležať na výbere obkladu, ktorý v najväčšej miere rozhodne o výslednej podobe tohto priestoru. Kúpeľňa po obložení by mala ponúknuť príjemnú atmosféru, ktorá vám po celodennom zhone umožní v pohodlí vane zrelaxovať a zahodiť všetky starosti za hlavu.

Pri výbere obkladu do kúpeľne už vôbec nemusíte siahnuť iba po keramickom obklade. Jeho úloh sa dokonale zhostí obklad na stenu z kameňa, s ktorým vaša kúpeľňa zároveň nadobudne podobu o akej ste doteraz možno iba snívali. A že to nie sú iba prázdne reči vás presvedčí niekoľko zaujímavých tipov, ktoré môžu byť inšpiráciou pri zariaďovaní kúpeľne snov.

Obklad na stenu do kúpeľne Travertín Gold CC

Obklad na stenu Travertín Gold CC dá navždy zbohom fádnosti kúpeľňových priestorov. Tento prírodný obklad z vašej kúpeľne urobí výnimočnú oázu, v ktorej si budete môcť naplno vychutnávať chvíle zaslúženého relaxu.

Travertín Gold s 1,5 cm hrúbkou je k dispozícii v elegantnom zlatožltom prevedení. Smer rezu je vedený naprieč vláknam tzv. cross cut, vďaka čomu je jeho povrch hladký a matný. Pre zvýraznenie kresby a lesku je vhodné obklad naimpregnovať, čím sa zároveň zvýši vodeodolnosť a nenasiakavosť kameňa. Nástenný obklad je protišmykový a preto sa uplatní tiež ako dlažba v kúpeľni, okolo bazénu alebo na terase. Dostupné sú veľkoformátované platne s rozmerom 120 x 60 cm.

Travertínová mozaika Classic

Ako to už napovedá samotný názov, Travertínová mozaika Classic patrí síce ku klasike, ale v luxusnom štýle. Tento obklad na stenu vašu kúpeľňu zmení ako mávnutím čarovného prútika na jeden z najatraktívnejších priestorov vo vašom dome.

Prírodný mozaikový obklad na stenu vo formáte 30,5 x 30,5 cm môžete použiť na obloženie celých stien kúpeľne alebo ho použijete iba na podčiarknutie vzhľadu vane, sprchovacieho kúta alebo umývadla. Travertínová mozaika však môže dodať prímorský nádych aj iným miestnostiam interiéru. Jej šarm a krása upúta v obývacej izbe rovnako ako v kuchyni, či vstupnej hale. Prírodný obklad na stenu v podobe travertínovej mozaiky vytvorí efektné kombinácie s veľkoformátovými dlaždicami.

Nevšedný zelený mramor

Našťastie už dávnejšie neplatí, že mramor je výsadou vyššej spoločenskej vrstvy. Obklad zo zeleného mramoru tak môže dnes spestriť architektúru celého vášho domu, vrátane kúpeľne. A že nepôjde iba o malú zmenu, to si môžete byť istí. Kúpeľňa v mramorovom prevedení dokáže svojou eleganciou vyraziť dych. Tento pekný obkladový kameň s takmer rovným povrchom a miernym kovovým leskom nadchne nielen v kúpeľni, ale očarí dokonca aj v exteriéri. Obklad má hrúbku 1 cm a je k dispozícii vo formáte 61 x 30,5 cm.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu