Novoročné zmeny v domácnosti

Poznáte to...december je rozprávkový čas ideálny na sezónne vianočné dekorovanie domácnosti. V domácom interiéri to hrá všetkými dekoráciami prichádzajúceho kúzla Vianoc a vašim domovom sa nesie obľúbená vianočná atmosféra. Interiérové doplnky sú nepochybne dôležitým aspektom celkového dojmu z obytného priestoru. Ako však pristúpiť k dekorovaniu svojej domácnosti po utíchnutí sviatočných dní a s nimi spojeným kúzlom dekorovania?

Nový rok – čas na interiérové zmeny!

Vianočné dekorácie môžu opäť dostať niekoľko mesačnú dovolenku a bezpečne byť uskladnené čakajúc na ďalšie sviatočné dekorovanie. Nový rok je čas zmien a to môže platiť aj pre interiérové zmeny. Január je skvelým obdobím, kedy sa možno zamyslieť nad tým, čo by ste radi vo svojom domácom interiéri zmenili, vymenili, opravili či úplne vyhodili. Ak je interiérová zmena, ktorú ste už veľmi dlho odkladali (či už je malá alebo väčšia), prvé týždne ďalšieho roku sú skvelou príležitosťou uskutočniť ju!

Január náš pestrofarebný....

Rozhodli ste sa pre zmenu farebnosti? Vykročte na cestu farebnej zmeny a absolútne sa jej nebojte! Častokrát práve zmena farieb oživí, zútulní, či úplne premení atmosféru v priestore. Či už stavíte na kúpu nového koberca, rohoží, výmenu podlahových krytín alebo sa napríklad dáte na výzvu vymaľovania stien či lepenia nových tapiet – fantázií a šikovnosti sa medze nekladú!

S novými doplnkami prichádza aj nová atmosféra

Bez interiérových doplnkov a dekorácií si azda už ani domáci priestor nemožno predstaviť. Aj v úvode ďalšieho roka možno naplno prejaviť svoju obľubu v interiérovom dekorovaní. Vyskúšajte nové vzory a kombinujte. Stavte na bytový textil – závesy, deky, obliečky a oblečte svoju domácnosť do nového šatu. Ak ste aj vy priaznivcom interiérových zmien, tak sú úvodné týždne v roku ideálnym obdobím práve pre ne! Nemajte obavy, so zmenami vždy prichádza niečo nové a krásne. A nebojte sa kombinovať farebnosti či doplnky, ktoré ste doposiaľ ešte nevyskúšali. Zmena je predsa nový štart!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Komoda KARO 3 zásuvky Dub Sonoma

110 €
detail produktu

Rozkladacia sedacia súprava REVO

831 €
detail produktu

Detská posteľ CARINO 190x80 cm

288 €
detail produktu

Rozkladacia sedacia rohová súprava MILTON

486 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka NARTEN

658 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka SATEO

743 €
detail produktu