Moderná komoda do detskej izby? Drevko prináša parádne detské komody

Komoda reprezentuje univerzálny kúsok nábytku, ktorý ak je vhodne zvolený, nielenže korešponduje so zariadením obývacej izby, spálne, hosťovskej izby alebo hoci aj predsiene, ale interiéru dá punc výnimočnosti. Detská izba samozrejme nie je výnimkou. Bez komody by jednoducho bola detská izba ako perníková chalúpka bez zlej ježibaby.

Detská komoda

Každý kto má deti vie, že v detskej izbe nie je úložného priestoru nikdy dosť. Vek detí tu pritom nehrá žiadnu rolu. Pri malých deťoch a predškolákoch treba počítač s hračkami od výmyslu sveta, pri školákoch a tínedžeroch zasa s kopami oblečenia, knižiek a športového náradia. To všetko treba samozrejme niekam poukladať.

K slovu sa tak dostávajú skrine a detské komody, ktoré sú podľa nášho názoru, po posteliach druhým najdôležitejším kúskom nábytku v detskej izbe. Pri komodách si dokonca dovolíme tvrdiť, že nielenže môžu, ale musia byť súčasťou detskej izby.

Detská komoda dobre vyzerá, ale je aj praktická

Požiadavky na komodu sú jasné. Detská komoda pre deti musí zaujať moderným, nadčasovým dizajnom, ale ako sa hovorí z peknej misky sa nenaješ a preto okrem štýlového dizajnu musí detská komoda ponúknuť aj pohodlné veľké zásuvky, do ktorých nebude najmenší problém naukladať detské oblečenie, odevné doplnky a hračky.

Už tieto parametre by samé o sebe postačovali vyhovieť požiadavkám náročnejších rodičov, no detské komody od Drevka idú ešte o niečo ďalej a pri viacerých modeloch môžete počítať ešte aj s komfortným „Push to open“ otváraním zásuviek. Kvalitný vodiaci systém zásuviek je samozrejmosťou a štandardnou záležitosťou pri všetkých komodách.

Moderné detské komody myslia na bezpečnosť a zdravie detí

Bezpečnosť detí musí byť vždy na prvom mieste. Detské komody od Drevka spĺňajú prísne európske bezpečnostné normy, ale obávať sa netreba ani o kvalitu materiálov použitých na výrobu nábytku. Farby a laky používané vo výrobnom procese sú zdravotne neškodné, pre deti bezpečné a nespôsobujú alergie.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu