Fotopasce – aké druhy poznáme?

Na ochranu majetku, vášho domu či na zaregistrovanie zveri v lese, slúžia špeciálne fotopasce. Aké druhy poznáme, aké sú ich výhody a ktoré fotopasce sa oplatí kúpiť?

Fotopasce si v dnešnej dobe nájdu široké využitie v rôznych oblastiach. Je to inovatívna pomôcka, vďaka ktorej máte možnosť ochrániť váš majetok, v prípade krádeže rýchlo identifikovať zlodeja a ak medzi vaše záľuby patrí poľovníctvo, aj tu si šikovne poradíte s fotopascami.

Poľovnícke fotopasce na zver

Poľovníci dnes nelovia zver len pomocou zbraní, ale tiež prostredníctvom špeciálnych fotopascí. Poľovnícke fotopasce sú vhodné aj do tých najdrsnejších podmienok. Sledujú zver pri kŕmení aj za nepriaznivého počasia, ako je dážď, sneh, mráz či silný vietor. Poľovnícke fotopasce sú v maskáčovom prevedení, a tak sa uľahčí ich úkryt a zamaskovanie v lese. Ako to funguje?

Wachman King (2)

Keď do tohto špeciálneho zariadenia vložíte SIM kartu, fotopasca si šikovne vyhľadá vášho operátora. Následne si nastavíte vaše číslo alebo email, kde budete prijímať fotky, ktoré zachytí fotopasca. Kvalita snímok je do veľkosti až 12 Mp a zaručí vám denné aj nočné zábery vo vysokom rozlíšení. Dokonca, máte možnosť si do vášho mobilu nainštalovať špeciálnu aplikáciu, pomocou ktorej môžete ovládať fotopascu na diaľku. Čo sa týka ochrany vašej fotopasce, odporúčame vám použiť ochranný box a lanko. Tiež je potrebné odpísať si IMEI kód, pomocou ktorého sa dá fotopasca ľahko vypátrať, po jej prípadnom ukradnutí.

Fotopasce na zlodejov

Ak sa vám už niekoľkokrát stalo, že váš majetok vykradli zlodeji, nezúfajte, máme pre vás účinné riešenie! Fotopasce na stráženie objektov a ochranu majetku majú neviditeľný infra prísvit, vďaka čomu je fotopasca dokonale ukrytá a zlodej ju neodhalí. Aké sú výhody fotopascí na zlodejov?

S istotou vám zaručia ochranu vášho objektu a majetku, a to vďaka rýchlemu identifikovaniu zlodeja. Pomocou SIM karty, ktorú vložíte do zariadenia si fotopasca vyhľadá vášho operátora. Vy zadáte číslo alebo email a fotopasca vám bude posielať fotky, ktoré zachytila. Takýmto spôsobom máte možnosť ihneď identifikovať páchateľa a rýchlo zavolať políciu. V prípade, že by zlodej ušiel, vy budete mať ako dôkaz kvalitnú fotografiu páchateľa, ktorý sa bude dať ľahko identifikovať.

Fotopasce do vášho príbytku

Na zabezpečenie vášho domu, bytu či chaty slúžia špeciálne fotopasce, ktoré sa dajú využiť v interiéri aj v exteriéri vášho príbytku. Fotopasce majú možnosť vypnúť polovicu prísvitu, a tak vám vytvoria kvalitnú fotografiu aj vo vnútri vášho domu, bez toho, aby bola fotografia príliš presvetlená a ťažko identifikovateľná. Fotopasce na ochranu vašej domácnosti sú nenápadné, vodotesné a fotografiu vám vytvoria za akýchkoľvek podmienok. Fotopasca nasníma každý pohyb, ktorý bude v jej dosahu. Dokonca, okrem fotografií vám vytvorí aj kvalitné videá a zaznamená zvuk.

Fotky máte takmer ihneď vo svojom mobile, ale tiež na SD karte, ktorá je vložená vo fotopasci. Môžete si tak prezerať všetky fotky, ktoré nasnímala. V prípade, že nechcete, aby fotopasca snímala každý pohyb, máte možnosť zmeniť to v nastaveniach.

Fotopasce Welltar

Fotopasce značky Welltar patria medzi najpredávanejšie fotopasce na trhu. Zaistia vám vysokú kvalitu, ich ovládanie je jednoduché a ceny sú primerané kvalite zariadenia. Medzi ich výhody patrí zaznamenávanie kvalitných a ostrých fotografií, videí a zvuku. Majú výborný dosah, a tiež kvalitu nočného prísvitu, ktorý vám zaistí fotografie v noci. Nájdete ich v rôznom prevedení, vďaka ktorému sa nedajú ľahko odhaliť. Sú výbornou pomôckou pre monitoring v lese, v obci, firme, ale tiež pre každého, kto chce ochrániť a monitorovať svoj majetok.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu