CoreTel ponúka optické káble, vlákna aj patch panely

Hľadáte kvalitného dodávateľa zo segmentu káblových, internetových a televíznych technológií? Dlhoročnú prax v oblasti káblových a optických sietí, a taktiež veľkoobchod s týmto sortimentom, ponúka firma CoreTel. Špecializuje sa projekciu, integráciu a veľkoobchod s dobre fungujúcim e-shopom. Optické vlákno má široké uplatnenie v oblasti komunikácií, kde sa používa pri prenosoch u vyššej rýchlosti a na dlhšiu vzdialenosť. Tieto sklenené či plastové vlákna sa využívajú miesto kovových vodičov, pretože sú imúnne voči elektromagnetickému rušeniu a prenos je s menšími stratami. Používajú sa ako vlákna, tak balené do zväzku ako optický kábel.

Optika z CoreTel

CoreTel ponúka štandardné zemné optické káble do HDPE, mikrokáble a minixtend, flat drop a drop káble, optické vlákno a vláknové zväzky, káble typu RISER, ADSS, hybridné, multimódové, FTX prípojkové, univerzálne aj samonosné. Dôležité je vždy si ich vyberať podľa plánovaného spôsobu inštalácie. Napríklad mikrokáble a minixtend sú určené pre inštaláciu do mikrotrubičiek a chráničiek.

Hotové optické vlákna umožňujú rýchle a ekonomické budovanie prípojky

Majú polymérový plášť a s využitím zafukovacích systémov plnohodnotne nahradia FTTX káble určené prípojky. Ak sa použijú viacvláknové zväzky sú zas spoľahlivou náhradou minixtend, a to až do 24 vlákien. CoreTel má v ponuke 1, 2, 4, 8, 12 a 24vláknové riešenia.

V ponuke CoreTel nechýba ani metalická štrukturovaná kabeláž, vč. Patch panelov

Firma ponúka patch panely, jednak od značky Solaris, ale tiež vlastnej výroby. Tie slúžia ako prepájacie polia pre ukončenie káblov od dátových zásuviek. Patch panel sa inštaluje do rozvádzačov aj otvorených rámov. TIP: Spoločnosť CoreTel okrem predaja telekomunikačného materiálu ponúka tiež návrhy a projekciu sietí, prenájom zafukovacej a meracej techniky aj implementáciu inovovaných riešení do už existujúcich sietí.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Bavlnená obliečka na vankúš Butter Kings Flower Friends, 50 x 50 cm

12.90 EUR €
detail produktu

Sivá ľanová plachta 200x140 cm - Linen Tales

119 EUR €
detail produktu

Svetlomodrá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini Beds Nerin, 180 x 200 cm

999 EUR €
detail produktu

Čierny obrus Mike & Co. NEW YORK Jungle Birds, 300 x 140 cm

26.90 EUR €
detail produktu

Červená dóza na potraviny Rosti Mepal Multi, 1,5 l

10.40 EUR €
detail produktu

Čierno-zelené kreslo Max Winzer Fiona Carribean

649 EUR €
detail produktu