CoreTel ponúka optické káble, vlákna aj patch panely

Hľadáte kvalitného dodávateľa zo segmentu káblových, internetových a televíznych technológií? Dlhoročnú prax v oblasti káblových a optických sietí, a taktiež veľkoobchod s týmto sortimentom, ponúka firma CoreTel. Špecializuje sa projekciu, integráciu a veľkoobchod s dobre fungujúcim e-shopom. Optické vlákno má široké uplatnenie v oblasti komunikácií, kde sa používa pri prenosoch u vyššej rýchlosti a na dlhšiu vzdialenosť. Tieto sklenené či plastové vlákna sa využívajú miesto kovových vodičov, pretože sú imúnne voči elektromagnetickému rušeniu a prenos je s menšími stratami. Používajú sa ako vlákna, tak balené do zväzku ako optický kábel.

Optika z CoreTel

CoreTel ponúka štandardné zemné optické káble do HDPE, mikrokáble a minixtend, flat drop a drop káble, optické vlákno a vláknové zväzky, káble typu RISER, ADSS, hybridné, multimódové, FTX prípojkové, univerzálne aj samonosné. Dôležité je vždy si ich vyberať podľa plánovaného spôsobu inštalácie. Napríklad mikrokáble a minixtend sú určené pre inštaláciu do mikrotrubičiek a chráničiek.

Hotové optické vlákna umožňujú rýchle a ekonomické budovanie prípojky

Majú polymérový plášť a s využitím zafukovacích systémov plnohodnotne nahradia FTTX káble určené prípojky. Ak sa použijú viacvláknové zväzky sú zas spoľahlivou náhradou minixtend, a to až do 24 vlákien. CoreTel má v ponuke 1, 2, 4, 8, 12 a 24vláknové riešenia.

V ponuke CoreTel nechýba ani metalická štrukturovaná kabeláž, vč. Patch panelov

Firma ponúka patch panely, jednak od značky Solaris, ale tiež vlastnej výroby. Tie slúžia ako prepájacie polia pre ukončenie káblov od dátových zásuviek. Patch panel sa inštaluje do rozvádzačov aj otvorených rámov. TIP: Spoločnosť CoreTel okrem predaja telekomunikačného materiálu ponúka tiež návrhy a projekciu sietí, prenájom zafukovacej a meracej techniky aj implementáciu inovovaných riešení do už existujúcich sietí.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Úložný priestor pod posteľ - 98cm Borovica

51 €
detail produktu

Úložný priestor pod posteľ - 150cm Borovica

58 €
detail produktu

Komoda KARO 3 zásuvky Dub Sonoma

74 €
detail produktu

Jedálenská stolička BOSS 12

42 €
detail produktu

Jedálenská stolička NILO 3

51 €
detail produktu

Jedálenská stolička BOSS 12D

50 €
detail produktu