5 Najdrahších domov v Silicon Valley

Silicon Valley sa nachádza v severnej Californii v USA. Preslávilo sa hlavne ako sídlo najväčších internetových gigantov. Nájdete tu Google, Facebook, Apple, Yahoo a kopu ďalších. Dnes sa pozrieme na najdrahšie domy, ktoré si na tomto exluzívnom mieste  môžete kúpiť.

5. Dom s ôsmymi spálňami na Tuscaloosa Avenue

Dom z roku 1928 je síce starší, ale priestor mu určite nechýba. V tejto nehnuteľnosti sa nachádza 8 spální, 7 kúpeľní a obrovskú záhradu, kde nájdete pokoj medzi veľkými stromami.

Cena: 13 250 000 dolárov

4. Navonok nenápadný, vnútri luxusný

Štvrtý najdrahší dom vyzerá zvonku síce skromne, ale interiér má nad mieru vybavený. Nachádza sa tu 6 spální a 7 kúpeľní. Nájdete tu aj vlastné kino, mahagónové podlahy. Samozrejmosťou je bazén, ku ktorému je postavený bazénový domček. Ak by ste si ho chceli ísť pozrieť, nájdete ho na 7 Faxon Road.

Cena: 13 900 000 dolárov

3. Dom za 17 miliónov dolárov vo francúzskom štýle

Dom vyhotovený vo francúzskom štýle má 6 spální a 8 kúpeľní. Keď budete chcieť naplniť garáž, musíte dokúpiť pár áut, keďže sa ich tam zmestí až 14. Keby ste boli leniví chodiť po schodoch, v dome sa nachádza výťah, s ktorým sa dostanete na všetky tri poschodia. V podstate si kupujete malý Versaillský zámok.

Cena: 17 800 000 dolárov

2. Chcete nádhernú taliansku vilu?

V tejte vile by ste sa určite nenudili. Nájdete tu bazén, herňu so stolným futbalom, puttovací green pre zarytých golfistov. Následne si môžete ísť ugrilovať obed na terasu. Krásny stredomorský štýl dopĺňa veľa zelene a luxusný nabytok.

Cena: 21 988 000 dolárov

1. Najdrahší dom sa nesie v modernom štýle

Najdrahší dom, ktorý je na predaj v Silicon Valley navrhol slávny architekt Joseph Esherick. Toto obydlie prekvitá zeleňou. Má obrovský pozemok, na ktorom môžete nájsť veľmi veľa stromov a taktiež bazénovú časť.

Cena: 25 000 000 dolárov

Zdroj: BusinessInsider

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu