3 základné produkty, ktoré vás v zime zachránia. Nie je to len teplomer

 

Staré známe príslovie hovorí: „To, čo môžeš urobiť hneď, neodkladaj na zajtra.“ Ak sa jedná o vaše pohodlie, malo by to platiť dvojnásobne. Zabudnite na horúce kakao alebo čaj, tie vás zahrejú len na niekoľko minút. Oveľa dôležitejšie je myslieť na produkty, ktoré vám naozaj pomôžu. My vám ich teraz predstavíme a naučíme vás, ako ich využívať vo váš prospech.

 

Zima sa za vašimi oknami začína poriadne prejavovať. Vieme, že v dnešných časoch sa aj v rámci globálneho otepľovania klimatické podmienky a „vyčíňanie“ počasia rapídne zhoršuje a mení, preto je vždy oveľa lepšie byť včas pripravený na akúkoľvek nepríjemnú udalosť. Ak vás pri pečení a vážení surovín na dobrých gastro kuchynských váhach zastihne snehová búrka, husté sneženie a silný vietor, v danom okamihu kupovať potrebné veci asi nemôžete. Nie nadarmo sa hovorí: „Šťastie praje pripraveným.

 

Generátor

 

Ak žijete v ťažšie dostupných oblastiach, kde sa výpadkom elektrickej energie nedá tak jednoducho vyhnúť, mali by ste zvážiť stacionárny generátor. Vo všeobecnosti môže byť drahší, ale v prípade krutej zimy a vysokých mrazov vám môže zaistiť plusové hodnoty na stupnici vášho kvalitného teplomera veľmi rýchlo. Pri jeho napojení na váš domáci rozvod elektrickej energie si ale zavolajte odborníka.

 

Vykurovacie telesá

 

Zaistiť v dome počas zimných mesiacov optimálne teplo a kvalitu vzduchu je veľmi náročné. No práve s reguláciou vykurovacieho systému sa to dá jednoducho dosiahnuť. Aj vykurovacie zdroje sú dnes v mnohých prípadoch závislé od dodatočnej energie. Jej spotreba ale v rámci ich veľkosti môže byť vyššia, čo sa v prípade výpadku elektriny nedá zvládnuť len s pomocou generátora.

 

Tu vám pomôžu špeciálne vykurovacie telesá, ktoré majú menší výkon a spotrebu energie, no dokážu vám zaistiť príjemné teplo domova. Samozrejme, že si môžete vybrať aj tie, ktoré nevyužívajú na svoj pohon elektrickú energiu.

 

Alarmy a požiarne hasiace prístroje

 

Všetky z vyššie spomenutých zariadení vám zaistia základné podmienky na prečkanie tých najhorších dní. Nezabudnite na určité zásoby trvanlivých potravín, ktoré v núdzi naozaj pomôžu. Rovnakú službu vám ale môže poskytnúť aj špeciálne hasiace zariadenie.

 

Počas vianočných sviatkov sa stávame často priamymi svedkami toho, ako sa nejedna domácnosť ocitne v plameňoch. Zapaľovanie sviečok, vianočný stromček a na ňom lacné svetelné reťaze, či iné podobné hrozby vás môžu pripraviť o strechu nad hlavou.

Dizajn a moderné doplnky v domácnosti sa síce cenia, no pre istotu si vybavte svoj domov aj týmto zariadením a nenechajte nič na náhodu.


Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu