Zariaďujte obývačku v modernom štýle


Obývacia izba je miestnosť, kde sa stretáva celá vaša rodina a do ktorej prijímate svoje návštevy a práve preto by ste sa mali snažiť mať ju vždy upratanú pre prípad, že by vás prekvapila nečakaná návšteva. Ako si ale obývaciu izbu zariadiť, aby aj po niekoľkých rokoch vyzerala moderne?

 

Nábytok vyberajte podľa podlahy

 

Nábytok musí farebne ladiť s podlahou v miestnosti. Ak máte tmavšiu vinylovú podlahu, odporúčame vám vyberať si skôr z bledších odtieňov obývacích stien. Aj podlaha, ale aj obývacia stena vynikne. Predtým, ako ale pôjdete vyberať a kupovať nábytok, zaznačte si rozmery miestnosti, aby ste vedeli prispôsobiť výber nábytku dispozičnému riešeniu miestnosti. Určitú predstavu už určite máte. Záleží však, či sa vám vami vybraný nábytok do miestnosti aj vojde. Myslite na to vopred, aby ste potom nemuseli riešiť reklamácie.

 

Nábytok si nechajte poskladať

 

Odporúčame vám nechať si nábytok doviezť priamo do vášho príbytku. Ak nábytkárstvo poskytuje službu montáže nábytku, využite ju. Vyhnete sa tak zbytočnému stresu, ktorý pri skladaní podľa komplikovaných návodov určite budete mať.

 

Čo sa týka zostavy obývacej steny, vyberajte si skôr také zostavy, ktoré nemajú závesné skrinky a police. Ľahko by sa mohlo stať, že by sa vám závesné skrinky a police mohli zlomiť a ohroziť zdravie celej vašej rodiny.

 

Moderné doplnky

 

Okrem moderných záclon si kúpte do obývacej izby aj farebné deky, nadčasový luster, tienidlo a rôzne vázy a vázičky na poličky. Menej je niekedy viac a práve preto si obývačku neprepchávajte zbytočne veľkým množstvom doplnkov a investujte radšej do kvalitnejších. Napríklad krištáľová váza a krásny svietnik obývačku krásne oživí a najmä teraz, keď sa blíži vianočné obdobie.

Deky vám ochránia povrch sedacej súpravy a fádnu jednofarebnú sedačku krásne zvýraznia. Nebojte sa väčšieho množstva dekoračných vankúšov a ak chcete viac miesta na sedenie, odporúčame vám ku sedačke dokúpiť jednu- dve taburetky. Pod konferenčný stolík si kúpte rozmerovo vyhovujúci koberec, ktorý ochráni podlahu, poprípade drevené parkety pred poškriabaním a zahreje vás, keď budete sedieť v obývačke na sedacej súprave.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu