Vďaka kvalitnému stolárstvu môžete mať konečne zariadenie na mieru

Niekedy sa nadchneme pre hotový sektorový nábytok a potom ľutujeme. Nejde ani tak o to, ako vyzerá. Aj sektor sa dá kúpiť veľmi slušný, avšak nikdy nám nesadne do našich priestorov tak presne, aby sme sa nepripravovali o dôležité centimetre. Vznikajú nám mŕtve, nevyužité a často nevzhľadné zóny. Skúste ísť na to inak a nechajte si vyrobiť zariadenie na mieru.

Nie je nutné byť sám sebe architektom

Stolárstvo Bardejov je príkladom firmy, kde pre vás nielenže nábytok na mieru vyrobia, ale ho aj presne podľa vašich predstáv navrhnú. WSD, čiže Wood Style Design, spojilo dohromady služby interiérového štúdia a stolárstva. A klienti sa hrnú z celého Slovenska. Veď firma sa dostala do povedomia Slovákov aj svojou spoluprácou s TV JOJ, kde na niekoľkých realizáciách predviedla, že si poradí aj s neriešiteľným. Napríklad ako v prípade, kedy bolo želaním klienta bez priečky rozdeliť detskú izbu dvoch dcér na dve časti. Napadlo by vás dať doprostred izby poschodovú posteľ a použiť ju miesto priečky? Famózny výsledok ocenili obyvateľky detskej izby, celá rodina, ale aj diváci.

Bardejovské stolárstvo si trúfne na akýkoľvek nábytok

Má za sebou návrhy a realizácie kuchýň, vstavaných skríň, dverí, schodov, rôzneho nábytku na mieru, detských izieb aj celých interiérov. Nejde len o súkromné byty či domy, ale tiež o komerčné priestory, reštaurácie či obchody.

Štúdio a stolárstvo v jednom sa nezdráha splniť akékoľvek prianie zákazníka. Či už si želá minimalistické riešenie, alebo rustikálne. Firma sleduje interiérové trendy a vie k prianiu zákazníka vždy pridať niečo naviac, čo sa práve teraz v bytovej architektúre „nosí“. Firma je schopná vytvoriť vizualizáciu riešenia a dodať kompletne nábytok aj ďalšie zariadenie. Vždy podľa predstáv i finančných možností zákazníka. A nezabudnite, že nemusíte byť len z Bardejova a okolia. Stolárstvo Bardejov za vami príde do Bratislavy, aj kamkoľvek na Slovensku.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu