Svadobný stan

Plánujete organizovať svadbu vonku v úžasnom štýle? Je potrebné zaoberať sa nielen prípravami, ale tiež vybaviť zariadenie a dokonalé zastrešenie pre tanečný parket. Svadba naozaj vyžaduje veľa príprav a zaberie vám určitý čas. Vašim cieľom je využiť všetky dostupné možnosti a minimalizovať náklady. Ak sa rozhodnete pre cirkevný sobáš, tento sobáš sa koná v kostole, svadobný obrad vonku je civilný a je nutné dohodnúť stretnutie s príslušným obecným úradom.

Cirkevné obrady väčšinou nie sú organizované vo voľnom priestranstve. Sú schválené iba vo výnimočných prípadoch. Svadba organizovaná vonku má svoje kúzlo je doslova očarujúca. Radi by sme podotkli, že nie každá svadobná sála sa nachádza na prízemí. V hoteloch alebo zámkoch či hradoch ho sa často organizujú svadby a sály sa nachádzajú napríklad na prvom poschodí. Vnímam negatívne zakaždým prejsť po schodoch, keď chcete dýchať čerstvý vzduch. Nehovoriac o fajčiaroch, ako keby sa na nich v tomto prípade zabudlo.

Vyberte si svoj svadobný stan

Svadobný stan je ideálnou voľbou, ak chcete zastrešiť svadobné stolovanie alebo tanečný parket vo vonkajšom prostredí. Nemusíte sa obávať zlého počasia, bočné plachty sú nepremokavé, takže vás chránia pred silným dažďom a nárazovým vetrom. Výzdobu svadobného stanu môžete realizovať individuálne, alebo využiť služby aranžérskej agentúry. Vyzdobenie stánku nie je namáhavé a môžete to hravo zvládnuť. Nechajte svoju predstavivosť voľne bežať a sami môžete zvládnuť veľa vecí. Ďalšou jedinečnou výhodou je, že môžete svadobný stan použiť neskôr na súkromné účely. Napríklad, ak chcete usporiadať záhradnú párty s priateľmi. Oceľová konštrukcia je charakteristická vysokou kvalitou a pevnosťou. Rozloženie a demontáž sú jednoduché, v priebehu 40 sekúnd je konštrukcia buď zložená alebo rozložená. Kúpou svadobného stánku získate 5-ročnú garanciu a bezplatné náhradné diely konštrukcie počas prvých dvoch rokov. Navštívte naše webové stránky, čaká na vás široká škála produktov 🙂

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu