Užite si voľnosť pohybu aj miesta jazdy vďaka krosovým a trekingovým bicyklom

Mnohí z nás sa radšej vyhnú len samostatnej rýchlej a adrenalínovej jazde, a čas trávený na bicykli doplnia o jazdu po rozmanitom teréne. Pokiaľ patríte k takým ľuďom, doma v garáži by vám nemali chýbať krosové a trekingové bicykle, jedno pre vás a ďalšie pre partnerku či vaše dospievajúce deti.

Jazdite tam, kde sa vám práve chce

Crossové a trekingové bicykle sú prispôsobené na ľahký terén, cesty, cyklotrasy, ale aj na lesné chodníky. Ak máte radi prírodu a nechcete do nej chodiť len pešo, tieto bicykle vám umožnia vychutnať si okolie, ísť pokojne, príjemne, pohodlne, bez obáv z toho, že dôjde k pádu…

Prečo crossové a trekingové bicykle?

Sú to práve tieto modely, ktoré tvoria pomyselný zlatý stred medzi cestovným a horským bicyklom. Drvivá väčšina z nich disponuje odpruženou prednou vidlicou, ktorá je bežná pri horských bicykloch. Majú ale kolesá s priemerom 28“, čo je klasický znak pre tento druh bicyklov. Na svoje si prídu ženy aj muži. Bikero.sk ponúka kvalitné dámske krossové a trekingové bicykle a pánske krossové aj trekingové bicykle od preverených a známych značiek, u ktorých si môžeme byť vždy istí, že kupujeme kvalitu. Aj keď vás bicykel vyjde na viac peňazí, než v obchodnom reťazci, kde kúpite všetko pre vaše hobby na záhrade, doma aj pri športe, budete zaručene spokojní.

Zvoľte model odporúčaný profesionálmi

K veľmi dobre hodnoteným patrí model AUTHOR – Horizont v čierno-mätovej/oranžovej farbe 2023. Ide o cenovo najdostupnejší krosový bicykel s hydraulickými kotúčovými brzdami a uzamykateľnou odpruženou vidlicou. Práve teraz si ho môžete kúpiť za 692,75 EUR na Bikero.sk, kde nájdete aj všetky bližšie informácie. Pre ženy môžete kúpiť napr. CTM - BORA 1.0 v mätovej tyrkysovej farbe 2023. Má odpruženú vidlicu Suntour a komponenty Shimano, čo z neho robí dokonalého spoločníka na celovíkendové jazdy. Investovať do krosových a trekingových bicyklov sa oplatí. Na dlhšie trasy potom môžete zvoliť gravel a cyklokrosové bicykle. S výberom bicykla je vždy dobré si nechať poradiť.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Fleuresse OBLIEČKA NA VANKÚŠ, 50/70 cm, bavlna

28.99 EUR €
detail produktu

Fleuresse OBLIEČKA NA VANKÚŠ, 140/200 cm, bavlna

28.99 EUR €
detail produktu

Fleuresse OBLIEČKA NA VANKÚŠ, 50/70 cm, bavlna

28.99 EUR €
detail produktu

Sleeptex VRCHNÝ MATRAC, 180/200 cm

239 €
detail produktu

Fleuresse OBLIEČKA NA VANKÚŠ, 35/160 cm, bavlna

21.99 EUR €
detail produktu

Moderano KONFERENČNÝ STOLÍK, biela, farby orecha, drevo, kov, sklo, kompozitné drevo, 110/65/40 cm

1099 €
detail produktu