Projekt Premiére – bývanie so silným zázemím

Nové byty sú žiadaným artiklom na celom Slovenku a zvlášť v Bratislave. Aj preto verejnosť víta každý dobre spracovaný projekt, ktorý tento problém dokáže aspoň čiastočne vyriešiť. S podobnou ambíciou sa skvele popasoval aj projekt Premiére, ktorý má na svedomí slovenská vetva najväčšej českej developerskej spoločnosti FINEP.

Silné zázemie

Finep nie je na trhu rozhodne žiadnym nováčikom, o čom nakoniec svedčí aj web www.finep.sk. Za viac ako dvadsať rokov činnosti zrealizovala vyše 8500 nových bytov a desiatky ďalších úspešných projektov. Pýchou je City West v Prahe, niekoľkokrát ocenený projekt, ktorý poskytuje zázemie spoločnostiam Siemens, Vodafone, Komerční banka alebo Hyundai. Čo sa rezidenčnej výstavby týka, spomenieme titulom Best of reality ovenčený projekt Mazanka v Prahe a tiež Jégeho alej, prvý na Slovensku realizovaný projekt.

akozariadit.sk_finep_sk_01
Prvá a druhá etapa projektu Jégeho alej

 

Premiére – stručné predstavenie

Latku kvality sa ale nechystá podliezť ani Premiére. Tento dvadsať tri podlažný bytový komplex disponuje apartmánmi, štúdiami aj bytmi s rozlohou od 32 do 125m2. Každá jednotka má vlastný balkón, lodžiu alebo terasu. Aktuálne menej zelených miest v blízkosti rieši extenzívna zelená terasa na druhom poschodí, všeobecný nedostatok miest na parkovanie zase trojpodlažná, kamerovým systémom strážená garáž pod úrovňou zeme. V nej sú k dispozícii dokonca nabíjacie stanice pre elektromobily, čo robí z projektu Premiére skutočne nadčasové miesto pre život. Naviac v atraktívnej lokalite Bratislava – Staré Mesto.

akozariadit.sk_finep_sk_02

 

Kvalitná občianska vybavenosť

Kde inde chytiť šancu za pačesy ak nie na Šancovej ulici? Práve Šancová je miestom, kde komplex Premiére môžete hľadať. Disponuje kvalitnou občianskou vybavenosťou, s dobrým prístupom na letiskom, diaľnicu D2 aj železničnú stanicu. Blízko to ale budete mať aj do nákupných centier, na Kolibu či do škôl, škôlok alebo reštaurácií. Tak komplexne vybavené novostavby Bratislava neponúka vždy, preto sa nad obytným domom Premiére oplatí minimálne uvažovať.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu