Porovnanie poistenia pohodlne a rýchlo?


Aj vám sa už stalo, že ste vyberali havarijné alebo zákonné poistenie na auto a nevedeli ste sa rozhodnúť, ktorá ponuka je najlepšia? Tento jednoduchý nástroj vám v tom výrazne pomôže!

Zákonné a havarijné poistenie na auto rozhodne nie je žiadna sranda. Napríklad, pokiaľ si kúpite jazdené auto za 1000 eur a dúfate, že už nebude od vás žiadať žiadne výdavky, ste na omyle. Okrem výdavkov na servis totiž značnú časť výdavkov na auto tvorí poistenie. V každom prípade to musí byť zákonná poistka na auto, ktorá je, ako hovorí jej názov, zo zákona povinná. Pokiaľ kupujete nové auto, prípadne drahšie jazdené vozidlo, zrejme uzatvoríte aj havarijné poistenie. To vám preplatí škodu, ktorú si sami spôsobíte na svojom vozidle, v prípade drahších áut môžu aj opravy drobností byť neuveriteľne drahé, havarijné poistenie sa teda určite vyplatí. Dilema však nastáva, keď sa rozhodnete pozrieť si ponuky jednotlivých poisťovní a vybrať si najlepšie havarijné a zákonné poistenie. Vtedy si uvedomíte, koľko rôznych poisťovní v skutočnosti existuje a koľko rôznych druhov poistenia s rozličnými výhodami ponúkajú.

Porovnanie za pár minút

Keď sa povie slovo automat v aute, každý si predstaví pohodlné auto, ktoré ho neobťažuje tromi pedálmi a radiacou pákou. Čo keby existoval taký automat pri výbere poistky, ktorý by všetko uľahčil? Taký automat existuje a volá sa OnlinePorovnanie. Ide o porovnávací portál nezávislej maklérskej spoločnosti Insuria consluting, ktorého poslanie nám všetkým výrazne uľahčuje výber poistky. Cieľom je poskytnúť rýchle a jednoduché porovnanie aktuálnych ponúk poisťovní, umožniť uzatvorenie poistenia cez internet, poskytnúť klientom odborné poradenstvo a byť spoľahlivým partnerom a poistným poradcom. Na portáli zadáte informácie o sebe a vašom vozidle, na základe čoho sa vám zobrazia ponuky jednotlivých poisťovní. Jednoduché, nie? Aj v prípade, že už zákonné poistenie uzatvorené máte, vyskúšajte si tento portál. Možno prídete na to, že vaša aktuálna poistka je mimoriadne nevýhodná, napríklad PZP v Komunálnej poisťovni je výhodnejšie, bude vás nakoniec ešte zaujímať zrušenie PZP. Porovnávajte a ušetrite!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu