Poistenie domácnosti – ochraňujte si to najdrahšie!

Máte nádhernú domácnosť, ktorú milujete a je to pre vás to najdrahšie, čo v živote máte? Potom by ste ju mali poriadne ochraňovať a vybaviť si kvalitné poistenie domácnosti!

Dnešný svet je ťažký a náš majetok neustále ohrozujú nejaké vonkajšie vplyvy. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo je vlastne najdrahšia vec, ktorú vlastníte? Väčšina ľudí na túto otázku odpovedá – domácnosť. Nielen byt alebo dom samotný, ale práve vybavenie domácnosti je tým najdrahším, čo máme. Predstavte si nasledujúcu situáciu. Tak ako aj po minulé roky, aj tento rok ste sa vybrali na týždennú dovolenku do Chorvátska. Poistenie domácnosti nemáte, lebo ste si vraveli, že je to vlastne úplne zbytočná strata peňazí. Žijete predsa vo veľmi dobrej štvrti, ktorá sa nachádza v lokalite, kde vašu domácnosť nemá čo ohroziť. Vy si tak spokojne ležíte na pláži, zatiaľ čo sa ponad váš dom prehnala obrovská búrka, ktorá poškodila strechu a začalo vám dovnútra zatekať. Pomedzi to sa roztrhlo vodovodné potrubie a stihlo zatopiť všetky podlahy. A ešte ten chudák chlapec, ktorý vám rozbil okno basketbalovou loptou. A teraz si predstavte, že ste prišli z dovolenky domov... Nič pre slabé povahy. Keby ste však mali poistenie domácnosti, bolo by všetko jednoduchšie!

Poistená domácnosť = chránená domácnosť

Áno, poistenie domácnosti vás síce neochráni pred pôvodcom toho, čo vašu domácnosť poškodilo, ochráni vás však pred následkami. A to je často oveľa dôležitejšie. Keď zistíte veľkosť škôd, ktoré väčšinou vôbec nie sú malé a máte poistenie domácnosti, chvíľku ste smutní a zničení, viete však, že škoda vám bude preplatená a vy sa môžete sústrediť len na renováciu poškodenej domácnosti. Ak však poistenie domácnosti nemáte, zaplačete nielen vy, ale aj vaša peňaženka a môžete sa dostať do vážnych problémov. Úplne zbytočne. Poistenie domácnosti je totiž lacné a efektívne ochráni vašu domácnosť. Napríklad poistenie domácnosti v poisťovni Union. Vybrať si môžete z troch rôznych balíkov poistenia, pričom každý z nich obsahuje inú úroveň krytia. Ten najväčší obsahuje všetko, čo by sa vašej domácnosti len mohlo prihodiť – od živelných udalostí, vandalizmu, cez škody spôsobené zvieratami, až po náklady na náhradné doklady. Tak už ďalej nečakajte a vybavte si svoje poistenie domácnosti aj vy a žite v bezpečí!

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu