Oživte si bytový priestor originálnymi doplnkami

Pripadá vám vaša domácnosť príliš „šedivá” a bez harmónie? Čo tak ju trocha oživiť doplnkami? Výber tých správnych interiérových doplnkov do bytu či domu vôbec nie je jednoduchá záležitosť, keďže ich potrebujete prispôsobiť ostatnému zariadeniu. Navyše, musia podčiarknuť osobitosť vášho priestoru. Netrúfate si na to sami? Tak si nechajte jednoducho poradiť od profesionálov.

Dokonalé bývanie máte na dosah

V interiérovom štúdiu Ambiente sú vám k dispozícii skúsení dizajnéri a spoločne s nimi dokážete vybrať tie najvhodnejšie doplnky, ktoré rozjasnia váš domov. Ako to teda funguje? Dekoratéri jednoducho vstúpia do vášho domova a 'vyšperkujú' ho. Pomôžu vám rozhodnúť sa pre vhodný štýl, vyberú farebnú schému, nakúpia bytové dekorácie či rôzne interiérové doplnky.

Poskytujeme komplexné služby zariaďovania akéhokoľvek priestoru interiérovými doplnkami. Sme vašou pomocnou rukou, vďaka čomu si vyberiete tie najvhodnejšie bytové dekorácie, interiérové doplnky, vrátane kobercov či vankúšov najrôznejšieho typu pre vás," uvádza štúdio Ambiente. Po obhliadke interiéru vám vypracujú koncept, na základe ktorého získate oveľa lepšiu predstavu o tom, ako bude nový priestor vyzerať. Ak budete s návrhom spokojní, v ich dielni vám navyše ušijú všetko z vybraných textílií na mieru.

Trendy sú pestré, od retra po modernu

Moderné trendy v interiérovom dizajne tento rok zahŕňajú klasiku, retro aj moderný dizajn, tradičné a nové materiály, svieže farby, exotické motívy, etnické vzory a prekvapujúce miešanie textúr. Nebojte sa experimentovať, spájajte navonok nespojiteľné, všetko je podľa expertov zo štúdia Ambiente dovolené. Starožitný kus nábytku, hodváb alebo surové drevo môže byť napríklad kombinované s industriálnymi kovovými detailmi a spolu to vyzerá štýlovo, originálne a neopakovateľne. „In” je priestor odvážny a nezabudnuteľný. Na zozname obľúbených dekorácií sú tiež veľké vzory, kvetinové látky, tradičné mosadzné doplnky v kombinácii s moderným nábytkom, z farieb sú to odtiene ružovej, čierna, oranžová, odtiene modrej a zelenej, tapety s veľkými vzormi a textúry.

[AdSense-A]

Ozdobte si osobný priestor štýlovo

Chcete pár tipov, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa pre štýlové dekorácie? Kašmírové deky sú hitom tejto sezóny. Sú silné ako flauš, príjemne mäkké a pritom ľahké ako pierko. Priam pozývajú na príjemne strávené hodiny na pohovke alebo pri krbe na štýlovom koberci. Alebo čo tak pohodlný dekoratívny vankúš v retro či modernom štýle s originálnym detailom, ktorý vkusne doplní váš interiér? Vankúšom si jednoducho ozdobíte pohovku alebo kreslo v obývačke, svoje miesto nájde zároveň aj na posteli v spálni. Bytové doplnky zútulnia váš domov a dodajú mu kúzelnú atmosféru, do ktorej sa budete vždy radi vracať.

bytove-doplnky-ambiente.sk

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu