Nový pohľad na bývanie

Ako čo najideálnejšie zariadiť vlastné bývanie? Tak na túto otázku univerzálna odpoveď neexistuje. Je potrebná inšpirácia a samozrejme tiež správne rozhodnutie pre ten-ktorý produkt v podobe zariadenia či bytového doplnku. Nalaďte sa na projekt Biano a všetky tieto momenty vám budú naklonené.

 

Biano je projekt českej investičnej skupiny Miton, ktorá má za sebou realizáciu takých úspešných portálov ako Slevomat či Heureka. Na českom trhu Biano pôsobí od jari 2015, slovenská jazyková mutácia bola spustená o rok neskôr v septembri. Portál sa zaoberá bývaním, lenže inak ako ste boli zvyknutí.

 

Pridaná hodnota pre zákazníka

Ak chce byť nový projekt úspešný, mal by na trh vyrukovať s nejakou novinkou. Biano.sk je revolučný v tom, že spája rôzne segmenty bývania do jedného celku a pôsobí ako radca aj zdroj cenných informácií. Na webe nájdete produkty a bytové doplnky pre každú z izieb vo vašom príbytku, rovnako tak mnoho inšpirácií v podobe reálnych návrhov od reálnych firiem a ľudí – architektov a dizajnérov, ktorých máte na doslova na dosah. Možno nie ruky, ale telefónneho signálu zaručene.

 

Pridaná hodnota pre inzerentov

Tvorcovia projektu si uvedomujú úlohu a dôležitosť spolupráce. Preto je pre odborníkov z brandže možnosť registrácie na portáli zdarma. Profitovať bude každý – Biano rozšíri svoju ponuku a inzerent zase získa zaujímavú možnosť vlastnej prezentácie. Biano totiž mesačne navštívia státisíce užívateľov. Len v prv mesiac roku 2017 ich bolo viac ako 1,5 milióna. A to už je pekné množstvo potenciálnych zákazníkov, nemyslíte?

 

Pridaná hodnota pre všetkých

Eshopy, profesionáli aj zákazníci, z pokročilého filtrovania majú úžitok všetci. Okrem bežných filtrov sa v jednotlivých kategóriách stretnete aj s osobitnými filtrami. V prípade podkategórie lustre to je možnosť zobrazenia podľa pätice, typu žiarovky, zapínania či napájacieho napätia, sortiment obliečok zase môžete triediť na základe motívov, materiálu, rozmerov či typov obliečky.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu