Klasická kúpeľňa, ktorá ani po rokoch nevyjde z módy

Jednoduchosť, prírodné materiály a nadčasové prvky – aj toto by malo dominovať vo vašej kúpeľni. Trendy v interiérovom dizajne sa neustále menia a prispôsobovať sa im by vás mohlo finančne zruinovať. Zariaďte si klasickú kúpeľňu, ktorá ani po rokoch nevyjde z módy. Začnite napríklad takto. 

Rozmiestnenie nábytku 

V prvom rade si naplánujte rozmiestnenie kúpeľňového nábytku, vrátane moderného sprchového kúta/ vane. Najprv by ste mali zvážiť výber miesta, kde budete vykonávať hygienu. Do väčších kúpeľní odporúčame smaltové alebo akrylátové voľne stojace vane. Do menších rohové sprchové kúty s posuvnými dverami. 

Skôr, ako si určíte rozmiestnenie nábytku, by ste mali mať dohodnutý termín rekonštrukcie u danej firmy. Odporúčame rezerváciu termínu minimálne pol roka vopred.

Svoje miesto by mali mať najmä práčka so sušičkou. Tie zaberajú najviac miesta. 

Kvety a dobré vetranie 

Moderná kúpelňa by mala byť presvetlená, aj vtedy, ak bývate v panelákovom dome. Keď nie je prirodzený zdroj čerstvého vzduchu, nahraďte ho umiestnením kvetináčov s rastlinami, ktoré odolajú vysokej vlhkosti. Samozrejmosť je kvalitné vetranie zhmotnené do ventilátora. Čo sa týka nábytku, vyberajte nábytok, ktorý zvládne aj vysokú vlhkosť – odporúčame z MDF dosiek. Odporúčame vám využiť každý voľný priestor a dať si vyrobiť závesné skrinky, ktoré šetria priestor v malej kúpeľni a poskytnú vám dostatok úložného priestoru na kozmetiku. 

Nadčasový obklad 

Ak chcete peknú klasickú kúpeľňu, odporúčame vám používať veľké formáty obkladov. Priestor opticky zväčšia. Priestor zútulnia a pocitovo zateplia moderné a zároveň veľmi pekné obklady v imitácii dreva. Prírodné prvky sú a vždy budú v móde. Perfektne budú kontrastovať so stojanovou vodovodnou batériou. 

Zvoľte si prírodné farby obkladu a dlažby do kúpeľne. Priestor „rozbite“ farebnou kúpeľňovou predložkou a uterákmi na ruky.

 

 

 

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu