Keď merať, tak trojrozmerne – 3d meracie prístroje

 

Doba pokročila a s ňou aj meranie rozmerov a meracie prístroje. Aké sú vaše možnosti, pokiaľ si dnes chcete zaobstarať 3d skener a čo tým získate?

Meranie rozmerov. Jedna zo základných schopností človeka, vďaka ktorej máme prakticky všetko v takej podobe, v akej to máme. Predstavte si, ako by vyzeral svet, keby sme rozmery merať nevedeli. Neexistovali by dva rovnaké produkty a nič by k sebe nesedelo. Život v takom svete by pravdepodobne nebol veľmi príjemný. Ľudia sú však rozumné tvory, a tak prišli na to, že rozmery sa dajú merať. Najprv ich merali rôznymi porovnávacími metódami, časom sa uzákonili základné jednotky dĺžky, vďaka čomu môžeme reálne merať a porovnávať namerané hodnoty. Pôvodné meranie rozmerov bolo, samozrejme, dvojrozmerné, ale keďže žijeme v trojrozmernom svete, 3d meranie sa javí ako lepšia možnosť. 3d meranie však nie je nič jednoduché, vyžaduje mimoriadne presné meracie prístroje, iným slovom, 3d skenery.

Vysoká presnosť, ľahké ovládanie

Na to, aby ste si mohli byť istí, že váš 3d skener bude merať čo najpresnejšie, musíte si ho zaobstarať od spoločnosti, u ktorej máte istotu, že dostanete naozaj kvalitný produkt, napríklad DEOM. Spoločnosť DEOM je výhradný dovozca amerických meracích prístrojov značky MICRO-VU na územie Slovenska, Česka a Poľska. Na výber máte 3 modely, ktoré sa vyznačujú vysokou presnosťou merania, zvládaním všetkých typov materiálov, rozšíriteľnosťou o ďalšie senzory a mnohými ďalšími výhodami. 3d skener VERTEX je stolnou automatickou verziou optických meracích prístrojov, čím si vyslúžil titul najpredávanejšieho modelu značky. Nasleduje ho model EXCEL, ktorý poskytuje najlepší pomer rozsahu a ceny prístroja a portfólio optických meracích prístroj uzatvára model SOL, ktorý vyniká nízkou cenou a zároveň automatickým 3d meraním. Nech si už zvolíte akýkoľvek model, vedzte, že ani v jednom prípade nespravíte chybu, práve naopak, získate presný prístroj, ktorý vám bude dlho a spoľahlivo slúžiť.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu