Efektívny spôsob uskladňovania potravín a triedenia odpadu

Pri zariaďovaní kuchyne sa snažíme zohľadniť najmä efektívne využitie priestoru. Napriek všetkému nám chýba priestor na uskladnenie potravín a sme nútení výrazne ich redukovať. 

Ak neviete, ako si vytvoriť poriadok a systém v uskladňovaní potravín a ešte nemáte doriešené triedenie odpadu, my vám poradíme. 

Košové systémy na triedenie odpadu 

Vo vašej kuchyni by jednoznačne nemal chýbať košový systém. Sú to systémy na efektívne triedenie odpadu, ktoré sa ľahko udržiavajú, ľahko sa s nimi manipuluje a sú dobre maskované. Keď k vám príde návšteva, košové systémy s odpadkami sú neviditeľné. Umožní vám odpad triediť na plasty, kovy a biologický odpad. 

Najideálnejšie sú výsuvné koše, ktoré zvládnu akúkoľvek záťaž a predstavujú praktické dizajnové riešenie. Šetria vám priestor, ale zároveň vám umožnia myslieť ekologicky a triediť odpad. 

Kúpte si nové košové systémy a myslite na kvalitu životného prostredia, ktorú či chcete, či nie, môžete pozitívne ovplyvniť aj vy, a to samozrejme kúpou organizačného košového systému. 

Drôtený program 

Spôsob uskladňovania náročnejších potravín nám uľahčí práve drôtený program, ktorý býva súčasťou už každej modernej kuchyne, no niektorí z vás sa s ním teraz stretávajú po prvý raz. Ponúka potravinové skrinky, závesné systémy, kuchynské dolné skrinky, ale aj výsuvné boxy, v ktorých môžeme uskladniť všetky potraviny. Získate tak prehľad v tom, čo sa kde nachádza a zároveň nehrozí, že by sa vám nejaké potraviny, resp. balenia znehodnotili. 

Moderné drôtené programy sú súčasťou moderných na mieru robených kuchýň. Prečo si nepomôcť, keď sa to dá a nebude vás to stáť veľa peňazí? 

Vytvorte si moderný priestor aj v miestnosti, kde pripravujete a častokrát aj konzumujete pripravené jedlá. Košové systémy vám pomôžu pri triedení odpadu a drôtený program vám zase poskytne priestor na potraviny a vytvorí určitý systém uskladňovania potravín. Pri drôtenom programe sa vám nestane, že zabudnete na nejaké potraviny a nájdete ich až vtedy, keď budú po záruke.

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu