Beznádejní pri výbere darčekov?

Blížia sa Vianoce, čo znamená, že nás čakajú príjemné povinnosti s výberom darčekov. Príjemné sa však rýchlo obráti na nepríjemné, pokiaľ si neviete dať rady s tým, aký darček vybrať.

Kto by nerád dával darčeky? Zažívať pocit, že sme niekomu urobili radosť je na nezaplatenie. To, aká veľká bude radosť z darčeka závisí na viacerých okolnostiach. To je celkom škoda, nie vždy totiž platí priama úmera medzi cenou darčeka a radosťou, ktorú spôsobí. Jeden typ darčeku však spraví radosť vždy a všade – originálny darček. Teda niečo, čo daná osoba nedostala už trikrát tento rok, niečo, čo sa len tak nevidí. Znie to jednoducho, skutočnosť je však o niečo zložitejšia. Povedzme, že vyberáte vianočný darček vašej mame. S mamou ste doteraz oslavovali všetky jej sviatky a na každý jeden sviatok ste jej chceli urobiť čo najväčšiu radosť, preto ste vždy vyberali nejaké originálne darčeky. Jedného dňa ste si však uvedomili, že ste si už všetku originalitu vyčerpali. Čo teraz? Vianoce sa blížia a vy ste v strese... Našťastie existuje jednoduché riešenie.

Darčeky na všetky účely

Každý z nás už asi počul o FaxCopy, nie každý však vie, že práve FaxCopy je obchod, ktorý ponúka veľa rôznych originálnych nápadov na darčeky. Napríklad také hrnčeky s fotkou. Hrnčeky s fotkou sú spôsobom, ako spojiť pekný a originálny darček s niečím užitočným. Nehovoriac o tom, že hrnčeky s fotkou zabezpečia, že každá ranná káva bude zrazu oveľa originálnejšia. Prípadne sa môžete posunúť o level vyššie na tričko s potlačou alebo tričká s nápismi. Stačí zvoliť nejakú zaujímavú fotku a originálne tričko s potlačou je na svete. Ak si na tričko s potlačou netrúfate, tričká s nápismi budú lepším riešením. Zaujímavou možnosťou je fotoobraz, prípadne o niečo vyspelejšie foto na plátno. Ak máte veľa fotiek a neviete, ktorú z nich vybrať na fotoobraz, môžete sa vydať cestou s názvom fotokniha. Fotokniha ako forma uschovania spomienok je skutočne originálne riešenie. Keďže kreativite sa medze nekladú, puzzle z fotky tiež nepochybne potešia. Nech si už vyberiete čokoľvek pre kohokoľvek, vedzte, že podobný darček dotyčný len tak od hocikoho nedostane.


Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu