5 moderných kuchýň, ktoré vás očaria

Kuchyňa je miesto, kde sa tvorí, kde sa kreativite medze nekladú. Myslíme tým varenie a pečenie. Je to miesto, kde by ste si mali oddýchnuť, vytvoriť niečo chutné, na čom si potom ako celá rodina pochutnáte. Kuchyňa by mala byť čistá a inšpiratívna.

[AdSense-B]

V kuchyni môžete variť s vašimi deťmi, alebo zvoliť romantické večerné varenie vo dvojici s vaším partnerom alebo partnerkou. Dnes vám ukážeme 5 obrázkov z kuchýň, ktoré môžu byť vašou inšpiráciou a ak náhodou rozmýšľate o novej kuchyni alebo sa plánujete presťahovať, môžete sa pozrieť na pár obrázkov, ako zariadiť kuchyňu.

Inšpirujte sa, aké vybrať do kuchyne obklady, aké barové stoličky zvoliť, akú kúpiť kuchynskú linku. Pozrieme sa na retro zariadené kuchyne, na jemne futuristické kuchyne, ale aj na kuchyne s čistými líniami a celé ladené v svetlých farbách.

 

biela kuchyna
Biela čistá kuchyňa s rastlinami, ktoré kuchyňu oživujú. Ceníme hlavne digestor, ktorý pekne zapadá do priestoru a štýlu kuchyne. Biela farba sa pekne dopĺňa so svetlým drevom a z kuchyne vyžaruje nevinnosť.

 

drevena kuchyna
Drevená kuchyňa v kombinácii s kameňom a živými bylinkami. Pekne obložená kuchyňa drevenými latami dodáva celému priestoru severský nádych. Drevo sa pekne dopĺňa s kamennými obkladmi a celá miestnosť a príjemná.

[AdSense-B]

 

farebna kuchyna
Hravá kuchyňa s pestrými farbami. Geometrické tvary šesťuholníkov zafarbené do pestrých farieb dodávajú kuchyni takú sviežosť, chválime šikovné kreatívne šesťuholníkové skrinky, ktoré sú fresh, ako celá táto kuchyňa. Páčia sa nám aj nohy jedálenského stola, ktoré su retro-moderné a celej kuchyni prevládajú zeleno-žlté odtiene na čele so živými rastlinkami.

[AdSense-A]

 

jemne futuristicka kuchyna v sedych farbach
Jemne futuristická kuchyňa so šedými farbami. V kuchyni môžete vidieť čisté línie,odtiene šedej v kombinácii s pekným dreveným obkladom za kuchynskou linkou a stolom. Futuristický vzhľad kuchyni dodáva hlavne stolička v strede. Napravo zvolili tmavšie drevo, kde sa takisto nachádzajú zabudované spotrebiče.

 

kuchyna s ranajkovym barom
Jemne retro kuchyňa s raňajkovým barom. Retro štýl dodávajú hodiny na stene naľavo, závesné lampy a lampička vpravo. Na tomto obrázku môžeme vidieť biele kachličky poukladané do štýlu Subways, ktorý je teraz veľmi obľúbený.

 

zdroj: h-d

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu