Univerzálne KLT boxy – skvelé riešenie do každému priemyslu

Ste firma, ktorá hľadá kvalitné KLT boxy do náročných podmienok? Boxy, ktoré spoľahlivo ochránia váš tovar a pritom zefektívnia logistiku a skladovanie? Máme pre vás tip!

Kvalitné KLT boxy nie sú len vytvarovaným kusom plastu. Práve naopak, jedná sa o komplexné výrobky, ktoré prinášajú viacero vlastností, ktoré dokážu zefektívniť prepravu a skladovanie rôzneho tovaru. Aké sú ich výhody? V prvom rade dizajn, ktorý je prispôsobený moderným nárokom. V logistických centrách sa totiž už s prepravkami dávno nemanipuluje ručne. Všetko majú na starosti automatizované prepravníky a roboty. Moderným výrobným a logistickým centrám musia byť prispôsobené aj KLT boxy. V opačnom prípade spôsobia chaos a spomalia všetky procesy. Kvalitné KLT boxy majú ploché dno, ktoré je kompatibilné so všetkými zariadeniami fungujúcimi v rámci automatizovaných procesov. Výhodou je aj integrovaný priestor pre etikety a popisy. Vďaka týmto drobnostiam dokážu KLT boxy výrazne uľahčiť prepravu a skladovanie tovarov.

Nekompromisná odolnosť

Značnou výhodou kvalitných KLT boxov je aj odolnosť. Vertikálne rebrá spevňujú konštrukciu KLT boxov a dodávajú im výnimočnú odolnosť voči vonkajším silám a taktiež vysokú nosnosť. Tu však ich odolnosť nekončí, plast, z ktorého sú vyrobené, je naviac odolný voči rôznym chemikáliám, s môžu KLT boxy počas svojho životného cyklu prísť do styku. Poteší aj odolnosť voči zmenám teplôt. Vnútorné hrany KLT boxov sú hladké, aby bol ich priestor čo najvyužiteľnejší a dajú sa jednoducho umývať. Po skončení životnosti sú KLT boxy ľahko recyklovateľné. V neposlednom rade je potrebné spomenúť možnosť stohovania, ktorá výrazne šetrí priestor.

Takto kvalitné KLT boxy zoženiete v ponuke lídra na európskom trhu, firmy Schoeller Allibert. Tak začnite ich vo vašej firme využívať aj vy a vyskúšajte si ich vlastnosti na vlastnej koži!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu