Prehozy, ktorých kvalitu oceníte aj po pár rokoch

Pri výbere postele a sedacej súpravy sme ochotní zaplatiť si aj o pár stoviek viac, lebo vieme, že si kúpime kvalitný výrobok, ktorý prežije tie lacné dostupné. Ak sa ale rozhodneme investovať viac peňazí do sedačky a postele, nemali by sme zabúdať na to, že takýto kvalitný výrobok akým je sedačka a posteľ je potrebné chrániť. Pomôcť vám v tom môže kvalitný prehoz.

Prehozy na posteľ

Prach, vlasy, ale aj rozliata káva môžu znehodnotiť vaše posteľné prádlo. Určite sa vám nebude chcieť prezliekať každý druhý deň posteľné prádlo, ktoré ste len pár dní zozadu vybrali čisté z práčky. Ak si kúpite viacvrstvový prehoz na posteľ, nielenže ochránite posteľné prádlo a matrace pred rozliatymi nápojmi a maškrtami, ktoré sa najlepšie vyjedajú v posteli, ale ho môžete využiť aj ako náhradný paplón v prípade, keď k vám príde návšteva a vy im nemáte dať čo na prikrytie. Nezabúdajte si všímať, či je daný prehoz, ktorý ste si vybrali, vhodný na dvojlôžko alebo jednolôžko. Veľkosť prehozu je totiž dôležitá, dalo by sa povedať, že dôležitejšia ako cena.

Odporúčame vám kúpu podšitých prehozov na posteľ. Môžete ich používať aj ako paplón a zároveň si nimi môžete chrániť posteľné prádlo. Vynikajúce sú také, ktoré sú plnené kvalitnou silikónovou vlákninou.

Prehozy na sedacie súpravy

Okrem prehozov na posteľ vás môžu v ponuke prehozov zaujať aj prehozy na gauče. V prípade, že máte doma malé deti, takýto prehoz určite zúžitkujete. Každého majiteľa zamrzí, ak si na sedačke nájde fľak, ktorý aj napriek veľkej snahe nejde dole. Práve prehozy vám ochránia vaše moderné sedačky pred špinou a prachom. Vďaka nim budú vaše sedačky vyzerať ako nové.

Prehozy na sedacie súpravy majú chrániť poťah sedačky pred opotrebovaním. Tieto prehozy vám môžu poslúžiť aj ako klasická deka. Sú z kvalitného materiálu, ktorý vás bude v chladnejších dňoch príjemne hriať. Z prehozov na gauče vyberajte jednoznačne akrylové prehozy na gauče.

Investujte do kvalitných jemných prehozov na posteľ a na gauč a získajte dobrého spoločníka na dlhé zimné večery. Kto vás zahreje, keď nebude nablízku váš partner/ partnerka, keď nie kvalitný teplý prehoz?

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu