Kvalitné euro prepravky pre široké spektrum odvetví

 

Euro prepravky sú najpoužívanejším typom prepraviek, ktorý nachádza uplatnenie vo všetkých odvetviach výroby a skladovania tovarov. Ako však rozoznať kvalitné euro prepravky od tých menej kvalitných?

Plastové euro prepravky sú jedným z najdôležitejších vynálezov. Nebyť euro prepraviek, stále by sme tovary prepravovali v rôznych drevených a kovových prepravkách, ktoré sú ťažké, majú krátku životnosť a mimoriadne náročne sa s nimi manipuluje. Plast je v tomto ohľade zázračným materiálom, ktorý spája veľké množstvo výhod. V prvom rade je to kombinácia nízkej hmotnosti a veľkej odolnosti. Samozrejme, jednať sa musí o kvalitný plast. Keďže plast je umelo vyrobený materiál, nepodlieha bežným prírodným procesom, ako napríklad hrdzaveniu, plesneniu či hnitiu. Práve preto sú euro prepravky tak kvalitné a vhodné prakticky do každého odvetvia priemyslu a skladu.

Základnou zásadou, ktorou by ste sa však mali pri výbere euro prepraviek do firmy riadiť, je výber kvalitných euro prepraviek. Lacné euro prepravky sa síce môžu na prvý pohľad javiť ako dobrá investícia, časom však odhalia svoju nekvalitu a spôsobia nemalé vrásky na čele.

Kvalita sa vypláca!

Ako modelový príklad kvalitných euro prepraviek uvedieme prepravky výrobcu Schoeller Allibert. Táto firma predáva svoje prepravky spokojným zákazníkom v mnohých krajinách už niekoľko desiatok rokov. Euro prepravky Schoeller Allibert sú vyrábané z prísne kontrolovaného kvalitného plastu, ktorý zaručuje maximálnu životnosť, odolnosť a nosnosť. Vyššia nosnosť v porovnaní s lacnými euro prepravkami má za následok vyššiu efektivitu prepravy a skladovania, keďže do jednej prepravky môžete naložiť viac tovaru bez toho, aby to ovplyvnilo jej životnosť. Euro prepravky Schoeller Allibert sa dajú naviac jednoducho ukladať na seba a stohovať, vďaka čomu šetria priestor pri preprave.

Neveríte? Overte si ich kvality na vlastnej koži!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu