Hľadáte originálny doplnok do interiéru? Zvoľte fotokalendár

 

Súčasný trh s bytovými doplnkami je pomerne rozmanitý, a preto nie je vôbec jednoduché vybrať, kúsok, ktorý by sa hodil zrovna do vášho interiéru. V posledných rokoch sa do popredia predierajú najmä predmety s fotografiami vašich blízkych. Zabudnite však na klasické rámčeky s fotografiami, skôr sa poobzerajte po niečom nevšednom, ako je fotokalendár.

Ak chcete mať svoje deti, vnúčatá a celú svoju rodinu neustále na očiach, ale pritom by ste radi, aby sa fotografie neustále obmieňali? Potom nie je nič jednoduchšie ako si objednať fotokalendár.

Ako si objednať fotokalendár?

V prvom rade si nachystajte fotografie v čo najlepšom rozlíšení, ktoré chcete, aby sa vo fotokalendári objavili. Obrovskou výhodou je, že nemusíte vedieť s žiadnym grafickým programom, pretože všetko si objednáte skrze internet. Otvorte webovú stránku https://www.empikfoto.sk/fotokalendare, kde si vyberiete formát svojho fotokalendára. S blížiacimi sa Vianocami pripravila spoločnosť pôvabné zľavy. Za malý fotokalendár o veľkosti 20 × 30 centimetrov zaplatíte 5,16 euro a za väčší 30 × 40 centimetrov 7,56 euro. Pred zľavou by ste platili viac ako dvakrát toľko.

Akonáhle si vyberiete konkrétnu veľkosť, potom sa vám ponúkne niekoľko motívov, a tak nájdete ak motív, ktorý sa hodí na fotokalendár s deťmi, tak aj na fotografie z dovolenky. Zvolíte, aký chcete papier a začiatočný mesiac, a potom vám už nič nebráni v tom vložiť do systému fotografie a upraviť si jednotlivé strany kalendára tak, aby sa vám páčili.

Fotokalendár aj ako darček k Vianociam

Ak treba neviete, čo kúpiť k Vianociam rodičom, starým rodičom, kamarátke, súrodencom, tak môžete zvoliť práve fotokalendár, ktorý si obdarovaní vystavia vo svojom dome, a tak budú mať neustále na očiach vaše spoločné zážitky a spomienky.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu