Drevené truhlice na hračky, veci a vlastne na čokoľvek

Zvažujete, že si do domácnosti kúpite veľké drevené truhlice ako úložný priestor napríklad pre deti na hračky? E-shop drevko je správna voľba. Široká ponuka drevených truhlíc z masívneho dreva a najlepšia cena na trhu. Každý drevená truhlica je vyrábaná poctivo z masívneho borovicového alebo smrekového dreva. Milovníkov dreveného nábytku iste zaujme najmä kvalita spracovania, vzhľad a hlavne to, že sa jedná o výrobok z masívu.

Truhlice vyrobené z dreva

V skorších dobách by si obyvatelia, predovšetkým dedinských chalúp, nedokázali svoj život predstaviť bez jednej nevyhnutnosti. V každej "izbici" sa nachádzala drevená truhlica, do ktorej gazdiné schovávali dôležité veci a hospodárove zarobené peniaze.

Dnes sa k nám tieto krásne kúsky nábytku opäť vracajú do módy. Drevené truhlice sa zvyčajne vyrábajú zo spomínaného borovicového masívu. Teda žiadna umelá napodobenina, ale skutočný prírodný materiál. Aj úprava je v súlade s prírodou. Ako ochranný faktor je použitý bezfarebný lak v troch vrstvách. Farba teda zostáva úplne prírodné.

Drevená truhlica na hračky do detskej izby

Drevené truhlice môžu slúžiť na viacero účelov. Vďaka jedinečnosti a originalite sú vhodné pre každý interiér i miestnosť. Predtým boli drevené truhlice a prepravky typické pre každú domácnosť. Ten, kto vlastnil vyrezávanú truhlicu, sa radil medzi bohatších ľudí.

Či už vaša nová truhlica drevená bude skôr truhlica na hračky, na posteľnú bielizeň alebo niečo iné, vždy doplní priestoru funkciu a bude slúžiť aj ako dekoratívny prvok celej miestnosti. Mnoho ľudí sa truhliciam vyhýba a to predovšetkým kvôli strachu z nemoderného vzhľadu, ale opak je pravdou.

Truhlica do spálne, detskej izby – jednoducho kdekoľvek

Drevené truhlice v novodobom dizajne sú stále viac žiadané. Najmä kvôli jednoduchému ukladaniu napríklad posteľnej bielizne v spálni a doplneniu krásneho a útulného tradično-rustikálneho štýlu, ktorý pomocou masívnej truhly zvládnete ľavou zadnou.

Pokiaľ máte malú spálni, ale predsa len by ste si priali mať vo svojom domove jednu z týchto krásnych truhlíc, ktoré dokážu z miestnosti vytvoriť idylicky pokojné prostredie, odporúčame tento kus nábytku umiestniť do vstupnej miestnosti, kde môže byť využitá napr. aj na sedenie miesto lavice.

Podľa veľkosti vstupnej miestnosti môžete truhlicu doplniť buď o jednu komodu alebo dokonca celú vešiakovú stenu. Všetko záleží na vašom štýle a podmienkach. Existuje skutočne veľa možností, kde využiť drevené truhlice v interiéri. Vašej kreativite sa naozaj medze nekladú!

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu