Dosiahnite v domácnosti správnu vlhkosť vzduchu

Zadovážte si do kuchyne pomocníkov, ktorý sa postarajú o príjemný a zdravý vzduch. Taký, ktorý nebude škodiť ani vám, ani vašim stenám.

Odstráňte zo vzduchu pach jedál a varenia

S odsávačom pár sa zbavíte všetkých nežiaducich vôní či pachov, ktorými vzduch po varení nasiakol. Existuje hneď niekoľko druhov odsávačov. Klarstein TR60WS sa hodí do stredne veľkých kuchýň, kde sa postará o čistotu vášho vzduchu. Za hodinu si je schopný, vďaka nasávacej ploche, poradiť až s 310 metrami kubickými vzduchu. Určite vás poteší správa, že odsávač pár nie je ktovieako hlučný a nespotrebuje ani priveľa energie.

Zariadenie má 60 cm, a vďaka svojmu striedmemu dizajnu a univerzálnej striebornej farbe zapadne skutočne do každého interiéru. Odsávač pár sa umiestni nad varnú dosku. Držiak, slúžiaci na nástennú montáž, je súčasťou balenia. Konštrukcia je vyrobená z leštenej nerezovej ocele. Akiste využijete aj žiarovku, ktorá vám v prípade potreby osvetlí priestor varenia.

Zabudnite na plesne s odvlhčovačom vzduchu

Plesne sú postrachom mnohých domácností a práve kuchyňa je dokonalým miestom pre ich vznik. V bežnej domácnosti sa totiž pri varení do vzduchu vyparí niekoľko desiatok litrov vody denne. Ani v tomto prípade však nemusíte zúfať. Odvlhčovač vzduchu problémy s nadbytočnou vlhkosťou poľahky vyrieši. Na výber máte hneď z niekoľkých druhov, ktoré odfiltrujú zo vzduchu od 300 mililitrov až po 18 litrov za deň. Skvapalnená voda sa hromadí v nádobke. Keď je nádobka plná, rozsvieti sa kontrolka, ktorá vám dáva signál, aby ste zozbieranú vodu vyliali.

Tip na leto

Letné mesiace sú už v plnom prúde a spolu s nimi prichádzajú aj časy, kedy budete priateľov a rodinu hostiť na terase. Pripravte im skvelé drinky podľa chuti. Zaobstarajte si výrobník ľadu a staňte sa ozajstným majstrom v ich miešaní.

 


Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu