Doplnky, ktoré by vám nemali chýbať

Premýšľate nad tým, ako osviežiť svoj outfit? S novými doplnkami Dedoles sa budete cítiť ako kráľovná. Široký výber náramkov z rôznych polodrahokamov a originálnych kabeliek čaká len na vás.

Výnimočné šperky, ktoré vám zmenia život

Náramky z polodrahokamov vám do života vnesú pozitivizmus, ochránia vás pred negatívnou energiou a pomôžu vám zmeniť myslenie.

Náramok z ametystu je vďaka svojej fialovej farbe považovaný za symbol kráľovskej hodnoty. Je univerzálny a pristane každému. Ametyst vám prinesie viac trpezlivosti, pokoj, mier a harmóniu. Ide o ochranný kameň. Pomôže vám ľahšie znášať stres, nočné mory aj málo energie. Pokiaľ vás trápia bolesti chrbta či hlavy, je pre vás tým pravým šperkom.

Praskaný kryštál je považovaný za kameň čistoty. Má svetlý prírodný odtieň. Je tiež zdrojom radosti, lásky a nádeje.

Jantárový náramok je známy svojimi žltými a hnedými odtieňmi. Je kameňom, ktorý pomáha pri očiste, prekrvuje organizmus, udrží vás v rovnováhe a pomôže s pozitívnou energiou.

Pokiaľ nie ste fanúšikom náramkov z kameňov, môžete siahnuť po inom variante. Pletený náramok Paracord totiž nielen skvelo doplní váš outfit, ale má tiež aj užitočné praktické vlastnosti. Môžete ho použiť v prírode - pri stavbe prístreškov, ako náhrada šnúrky v topánke, pri stavbe pasce, rybárskej siete či ako škrtidlo pri krvácaní.

Doplňte outfit o novú kabelku

Vyskúšajte ekologickú dámsku kabelku vyrobenú z druhotných surovín a nepotrebného oblečenia. Určite vás poteší aj správa, že kabelky sú 100% recyklovateľné. Majú mnoho praktických vlastností, sú nepremokavé, vhodné na nákupy alebo ako taška na laptop. Aj vyberať si máte z čoho. Rozmanité vzory a dizajny ulahodia každej žene a zmenia váš outfit na nepoznanie. Kúpou kabelky získate originálny kúsok a pomôžete životnému prostrediu.

 

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu