Oranžovo-fialový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 120 x 180 cm

Cena:
90.90 EUR €

Oranžovo-fialový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 120 x 180 cm obľúbenej značky Fab Hab - tento tovar zakúpite extra lacno za 90.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLATÍTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, ponuka platí pre objednávky nad euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 654367294727
Do obchodu

Popis

Fab Hab

Hľadáte dizajnový koberec, ktorý toho veľa vydrží, využijete ho vonku a svojím dizajnom si vás úplne získa? To ste tu správne. Tento krásavec od značky Fab Hab je veľmi pevne tkaný z recyklovaných plastových slamiek. Aj keď ide o silný a odolný kúsok, pod nohami pôsobí príjemne a pohodlne. Využiť ho môžete samozrejme aj v interiéri, starostlivosť o koberec je veľmi jednoduchá. Škvrny stačí zotrieť handričkou či umyť vodou. Súčasťou balenia je i jutová taška s ramenným popruhom, vďaka ktorej môžete koberec s ľahkosťou preniesť na piknik či na pláž. Koberec je obojstranný, takže ho môžete podľa obracať a každý deň sa prejsť po iných vzoroch. Vďaka certifikátu Goodweave Certified máte istotu, že výrobky tejto značky boli vyrobené za férových podmienok, výhradne dospelými. Upozornenie: Skutočné farby a rozmery sa môžu mierne líšiť v dôsledku výrobného procesu. Každý kus je totiž tvorený ručne a tak ide o skutočný originál.Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Už sa tešíte na svoju objednávku?

Popis produktu Oranžovo-fialový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 120 x 180 cm

    • Výrobca: Fab Hab
    • Cena: 90.90 EUR
    • EAN: 654367294727
    • Kategória: Kategórie > Záhrada > Záhradný textil > Vonkajšie koberce
Pozrite si všetky produkty značky

Oranžovo-fialový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 120 x 180 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky