Hnedo-béžové obojstranné obliečky na jednolôžko z mikrovlákna DecoKing Hypnosis Triangles, 220 x 155 cm

Cena:
11.90 EUR €

Hnedo-béžové obojstranné obliečky na jednolôžko z mikrovlákna DecoKing Hypnosis Triangles, 220 x 155 cm od kvalitnej značky DecoKing - tento produkt kúpite vo zľavové akciu za 11.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5902232491968
Do obchodu

Popis

DecoKing

Spánok je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré pre svoje telo robíme. Keď ho budeme dlhodobo odbiť, raz sa nám za to nemilo odvďačí. Pripravte si na spanie tie najlepšie podmienky s kvalitnými obliečkami z mikrovlákna.
Prečo DecoKing? Značka DecoKing presne vie, aké štýly a vzory sú v móde. Vďaka kvalitnej potlači a materiálom bude vaša spálňa vyzerať ako z titulnej strany magazínov o bývaní.
Prečo mikrovlákno? Mikrovlákno je úžasne jemné a lesklé. V zime vás zahreje, ale zároveň je savé a priedušné, takže v lete sa pod ním nikdy nespotíte. Veľkou výhodou je jeho nemačkavosť. Ušetríte si tak hodiny žehlenia. A namiesto nich sa môžete konečne venovať spánku.Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Popis produktu Hnedo-béžové obojstranné obliečky na jednolôžko z mikrovlákna DecoKing Hypnosis Triangles, 220 x 155 cm

    • Výrobca: DecoKing
    • Cena: 11.90 EUR
    • EAN: 5902232491968
    • Kategória: Kategórie > Textil > Textil do spálne > Obliečky
Pozrite si všetky produkty značky

Hnedo-béžové obojstranné obliečky na jednolôžko z mikrovlákna DecoKing Hypnosis Triangles, 220 x 155 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky