Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko, 33 x 23 cm

Cena:
24.90 EUR €

Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko, 33 x 23 cm so známou značkou Wenko - tento artikel nakupujte vo zľavové akciu za 24.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4008838251287
Do obchodu

Popis

Wenko

Wenko vám zjednoduší domáce práce na maximum. Zadovážte si elegantnú dosku z bambusového dreva s kontrastným čiernym okrajom. Má protišmykovú úpravu, vďaka ktorej budete krájať ryby, mäso, ovocie aj zeleninu úplne bezpečne.
Po obvode má malý žliabok na odtekajúce šťavy, takže vaša linka zostane nedotknutá. Využijete ju na vaľkanie cesta aj ako štýlovú servírovaciu dosku.

O značke: Praktického pomocníka Wenko nemusíme dlho predstavovať. Je to miláčik všetkých vyťažených domácností, ktoré potrebujú maximálne uľahčiť domáce práce organizáciou domácnosti. Pomocou šikovných zlepšovákov premieňa bežné denné činnosti na rituály, na ktorých si vytvoríte závislosť. Vyskúšajte to sami.Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Popis produktu Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko, 33 x 23 cm

    • Výrobca: Wenko
    • Cena: 24.90 EUR
    • EAN: 4008838251287
    • Kategória: Kategórie > Kuchyňa a jedáleň > Kuchynské pomôcky a náčinie > Dosky na krájanie
Pozrite si všetky produkty značky

Doska na krájanie z bambusového dreva Wenko, 33 x 23 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky