Nová hala na zimu? Jedine oceľová!

 

Nespĺňa vaša stará hala požiadavky, rozpadá sa vám nad hlavou? Prichádza obdobie zimy a vy nemáte žiadne iné priestory, potrebujete novú halu čo najskôr? Pozrime sa na to, čo ponúkajú oceľové haly.

Tí, ktorý potrebujú haly na výkon svojich činností, či už výrobných, predajných alebo ako sklad, veľmi dobre vedia, aké prísne kritéria musí hala spĺňať. Musí predsa spoľahlivo zastrešiť vaše priestory a tovar. Musí byť pevná, odolná, jej interiér musí byť izolovaný od vonkajších vplyvov počasia a škodcov. Ak zistíte, že vaša stará hala už v niektorých veciach nie je tak dobrá, aká bola keď ste sa do nej nasťahovali, značí to dosť veľký problém. V hale predsa máte uskladnený tovar, nemôžete zrazu všetko niekam odviezť a začať s dlhou rekonštrukciou. Hľadanie novej haly je taktiež časovo náročná činnosť a keďže čas je pri podnikaní najdôležitejšou veličinou, nemôžete si dovoliť ním plytvať. Ako teda takúto situáciu riešiť? Predsa výstavbou novej haly! Vravíte si, to bude dlho trvať... Nuž, mýlite sa.

Oceľové haly = rýchlo vybudované haly

Určite ste už počuli pojem oceľové haly, prípadne montované haly. Ich názov hovorí za všetko – jedná sa o haly, ktoré sa montujú. V tom spočíva rýchlosť ich výstavby. Základom pre montované haly sú oceľové konštrukcie. Oceľová konštrukcia je veľmi silná, ale napriek tomu ľahká. To prináša zásadnú výhodu – môže byť postavená veľmi rýchlo, nakoľko na to stačia iba dvaja montéri. Druhá výhoda, ktorú majú oceľové haly, je ich jednoduchá prispôsobivosť. Či už teda máte v úmysle stavať dielne, skladové priestory alebo výrobné haly, montované haly sa prispôsobia vašim potrebám. Poteší vás aj cena za montované haly, ktorá je skutočne nízka v porovnaní s inými riešeniami. Už len zveriť celý proces výstavby oceľovej haly od projektu, cez výrobu až po odbornú montáž spoľahlivej firme, napríklad spoločnosti Frisomat. Prídete tak o všetky starosti spojené s halou a čoskoro sa budete tešiť z nových priestorov.Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite

Kreslo ušiak MILES

246 €
detail produktu

Podnožka TOZZI

158 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka MASSIM

419 €
detail produktu

Rozkladacia pohovka LORES

469 €
detail produktu

Veľká pohovka TERSO

435 €
detail produktu

Pohovka TERSO

338 €
detail produktu